• Svētdiena, 2016. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
  • Rīgā +5.7°C, D vējš 2.7m/s, 755mm Hg, 91%

Filmas

Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Dokumentāla filma «Karalienei 90».

Viņas Majestāte, Karaliene Elizabete II, kura tronī kāpa 25 gadu vecumā, ir lauzusi vairākus karaliskos rekordus - viņa ir satikusi vairāk cilvēku, apmeklējusi vairāk vietu un dzīvojusi ilgāk nekā jebkurš britu monarhs. 2015. gadā graciozā dāma kļuva par visilgāk valdošo Britu suverēnu. Nepārspīlējot var apgalvot, ka Viņas Majestāte ir cienītākā valsts galva, kuras nesavtība un pienākuma apziņa ir guvusi apbrīnu visā pasaulē. Karalienes 90. dzimšanas diena 2016. gada aprīlī ir personisks sasniegums –tāds, kuru neraksta reģistros vai vēsturiskos aprakstos. Tā ir dzīves godināšana – garas un bagātas dzīves, kura vēl joprojām tiek izdzīvota ar īstenu cieņu un grāciju.

Šī brīnišķīgā, pacilājošā filma ietver sirsnīgus cilvēkstāstus – tos izdzīvo gan uzticamie pavalstnieki, gan karaliskās ģimenes locekļi un sabiedrībā pazīstami cilvēki. Filmā kā kaleidoskopā virpuļo deviņi gadu desmiti, kas iemūžināti krāsainos ceļojumos, vizītēs pa visu pasauli un sirsnīgos brīžos, kas uz visiem laikiem paliks cilvēku atmiņās.

Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Drāma «Dēls».

Somija, mūsdienas. Pēc anonīma ziņojuma, no jauna, perspektīva politiķa un viņa krievu tautības sievas ģimenes sociālie dienesti aizved dēlu. Bērnu tēvs, būdams iesaistīts politikā, ir spiests izdarīt sarežģītu izvēli starp ģimenes saglabāšanu un politisko karjeru. Valsts pārvaldības aparāts nedod iespēju likumīgā ceļā mātei atgūt dēlu. Filmas varoņiem nākas iziet cauri smagiem pārbaudījumiem, tostarp pārkāpt likumu un valsts robežas – ģimenes, dēla un mīlestības dēļ.

Jaunākie

Populārākie

Režisors Alvis Hermanis. Eiropas pēdējais romantiķis

Dokumentālās filmas

Būt latvietim. Zviedrija 1

Dokumentālās filmas

Skaties

LTV filmas

Spēlfilmas

Dokumentālās filmas

Latvijas kods

Programma

Skatīt vairāk

Seko mums

Aktualitātes

Projekti