• Otrdiena, 2016. gada 3. maijs
  • Vārda diena: Uvis, Gints
  • Rīgā +5.7°C, D vējš 2.7m/s, 755mm Hg, 91%

Noskaties

Tuvākās tiešraides

Programma

Skatīt vairāk

Redakcijas iesaka

Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Drāma «Dēls». 1

Somija, mūsdienas. Pēc anonīma ziņojuma, no jauna, perspektīva politiķa un viņa krievu tautības sievas ģimenes sociālie dienesti aizved dēlu. Bērnu tēvs, būdams iesaistīts politikā, ir spiests izdarīt sarežģītu izvēli starp ģimenes saglabāšanu un politisko karjeru. Valsts pārvaldības aparāts nedod iespēju likumīgā ceļā mātei atgūt dēlu. Filmas varoņiem nākas iziet cauri smagiem pārbaudījumiem, tostarp pārkāpt likumu un valsts robežas – ģimenes, dēla un mīlestības dēļ.

Anotācija

Personība. 100g kultūras. Andris Keišs.

„Šķiet, neesmu vienīgais, kurā Andris Keišs izraisa tādas patīkamas vibrācijas, kad tu it kā gaidi pārsteigumu, un tas droši vien būs patīkams”, tā savulaik teicis teātra un kino kritiķis Normunds Naumanis.

Jā, Andris Keišs turpina pārsteigt. Skatītāji zālē uzgavilē katru reizi, kad Jaunā Rīgas teātra izrādē „Divpadsmit krēsli” uz skatuves iznāk Ostaps Benders. Keiša atveidojumā lielais kombinators iemieso šarmu un absolūtu iekšējo brīvību. Lieliski ir arī viņa atveidotie tēli izrādēs ”Otello”, „Peldošie - ceļojošie” un „Pilna Māras istabiņa”. Andris Keišs divdesmit gadu laikā nospēlējis gandrīz 100 lomu teātrī, kino un arī TV seriālos.

„Lomas, kurās aizmirstu pats sevi, ir manas karjeras lielākās veiksmes”, atzīst Andris.Vairākkārtīgi viņš nominēts kā labākais aktieris un vairākas reizes arī ieguvis gan Spēlmaņu nakts balvu, gan Lielo Kristapu. Pagājušogad aktieris tika apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni.

„Dzīvi brīnišķīgu dara grūtums,” atzīst Andris savā ikdienas skrējienā starp teātri un rūpēm par savu ģimeni.

Drīzumā

Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Dokumentāla filma « Īvāns».

Dokumentālās filmas
Anotācija

Dokumentālo filmu cikls. Būt latvietim. Zviedrija. «Inteliģences geto».

Dokumentālās filmas

Noskaties

Sporta studija

Sporta studija

Sporta studija

Nedzirdīgajiem

Biķernieku pusmaratons

Sporta ziņas

Panorāma

Panorāma

Aktualitātes

Projekti