• Ceturtdiena, 2016. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +12.1°C, DR vējš 4m/s, 754mm Hg, 95%

Pašlaik ēterā

1:1. Aktuālā intervija *

Tuvākās tiešraides

Programma

Skatīt vairāk

Redakcijas iesaka

Anotācija

Adreses 4. sērija

Raidījuma Adreses ceturtā sērija vērtēs Rīgas senā industriālā mantojuma žēlīgās paliekas un iespējas tajās iedvest jaunu dzīvību, kad vecās funkcijas ir mirušas.

Raidījuma autors Mārtiņš Ķibilds kopā ar savu ceļabiedru, dzēlīgo Latvijas izzinātāju Paulu Timrotu, ložņās pa agrāk varenās Waldschlossen alusdarītavas teritoriju (tagadējo Aldari, Dauderu muzeju un Aldara parku), kā arī rāpsies četros slavenajos Rīgas ūdenstorņos. Torņi un to šodienas dzīve skatītājiem būs īpašs brīnums, jo tie nekad nav bijuši publiski pieejami. 

Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! LTV dokumentālā filma «Mans draugs - Jānis Streičs»

Režisors Jānis Streičs mīl aktierus, mīl cilvēkus, mīl dzīvi un Latviju. Ir tāds mīts, ka viņš spēj strādāt, rakstīt vai gleznot pat tad, ja visi citi svin dzimšanas dienu vai pat kāzas. Viņš prot būt vienatnē ar saviem filmu un gleznu tēliem un būt kopā ar mums! Cilvēku rosība viņu netraucē, gluži otrādi. Cilvēki ir viņa mākslas iedvesma, un šo dzīvo un cilvēcisko jūs atradīsiet jebkurā viņa filmā! Viņš pazīst ne tikai kaimiņus un viņu ikdienas gaitas, bet arī savu draugu draugus un viņu bērnus. Kā teica viņa lietuviešu draugs Vitas, ja ir atbraucis Streičs, ap viņu veidojas notikums. Un tas ir tik dabiski, ka Streičs apstājas uz ielas, lai parunātos ar reiz jaunībā sastaptu vecu vīru, vai  pakavējas ar mazu puiku, kura tētis ir apgaismotājs viņa filmā. Jānis Streičs dzīvo starp apbrīnojami interesantiem cilvēkiem, kuriem visiem ir brīnišķīga, kaut varbūt ne viegla dzīve, tāpat  kā viņam pašam...

Drīzumā

Anotācija

JAUNA SEZONA! Mana dziesma

Mana dziesma
Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Pasaku filma «Trīs burvju spalvas»

Bērnu filmas
Anotācija

Nacionālie dārgumi. 100g kultūras. Jānim Streičam - 80!

Nacionālie dārgumi. 100g kultūras

Noskaties

Zebra II

Zebra

Zebra I

Zebra

Panorāma

Panorāma

Aktualitātes

Projekti