• Trešdiena, 2016. gada 4. maijs
  • Vārda diena: Viola, Vizbulīte, Vijolīte
  • Rīgā +5.7°C, D vējš 2.7m/s, 755mm Hg, 91%

Pašlaik ēterā

Mūsu tautasdziesma *

Tuvākās tiešraides

Programma

Skatīt vairāk

Redakcijas iesaka

Anotācija

Personība. 100g kultūras. Andris Keišs.

„Šķiet, neesmu vienīgais, kurā Andris Keišs izraisa tādas patīkamas vibrācijas, kad tu it kā gaidi pārsteigumu, un tas droši vien būs patīkams”, tā savulaik teicis teātra un kino kritiķis Normunds Naumanis.

Jā, Andris Keišs turpina pārsteigt. Skatītāji zālē uzgavilē katru reizi, kad Jaunā Rīgas teātra izrādē „Divpadsmit krēsli” uz skatuves iznāk Ostaps Benders. Keiša atveidojumā lielais kombinators iemieso šarmu un absolūtu iekšējo brīvību. Lieliski ir arī viņa atveidotie tēli izrādēs ”Otello”, „Peldošie - ceļojošie” un „Pilna Māras istabiņa”. Andris Keišs divdesmit gadu laikā nospēlējis gandrīz 100 lomu teātrī, kino un arī TV seriālos.

„Lomas, kurās aizmirstu pats sevi, ir manas karjeras lielākās veiksmes”, atzīst Andris.Vairākkārtīgi viņš nominēts kā labākais aktieris un vairākas reizes arī ieguvis gan Spēlmaņu nakts balvu, gan Lielo Kristapu. Pagājušogad aktieris tika apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni.

„Dzīvi brīnišķīgu dara grūtums,” atzīst Andris savā ikdienas skrējienā starp teātri un rūpēm par savu ģimeni.

Anotācija

Apbalvojuma «Laiks Ziedonim» cildināšanas ceremonija.

Lai godinātu un izceltu Imantam Ziedonim svarīgas vērtības, atbalstītu jaunradi un iedvesmotu latviešus visā pasaulē, jau trešo gadu tiks cildināti izcili Latvijas cilvēki piecās kategorijās: novadpētniecībā, tautsaimniecībā, literatūrā, zinātnē un darbā ar bērniem un jauniešiem. Apbalvojuma «Laiks Ziedonim» mērķis ir ik gadu apbalvot tās personības, kuras ar savu izcilību, degsmi, sūtību, veiksmi, stāju un savpatību iedvesmojušas labāku Latviju.

Tiešraide no Dzintaru koncertzāles.

Drīzumā

Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Dokumentāla filma « Īvāns».

Dokumentālās filmas

Noskaties

Aktualitātes

Projekti