• Svētdiena, 2016. gada 29. maijs
  • Vārda diena: Raivis, Raivo, Maksis, Maksims
  • Rīgā +23.3°C, ZR vējš 0.9m/s, 763mm Hg, 55%

Pašlaik ēterā

Dāmu mīlulis. Vēsturiska drāma (oriģinālvalodas izvēle)

Tuvākās tiešraides

Programma

Skatīt vairāk

Redakcijas iesaka

Anotācija

Nacionālie dārgumi. 100g kultūras. Rīgas pils.

Bagātās vēstures dēļ Rīgas pils ir viens no ievērojamākajiem galvaspilsētas arhitektūras pieminekļiem. Tās vecāko daļu, Livonijas ordeņa pili,  būvējis mestrs fon Platenbergs no 1497. līdz 1515. gadam. Vēlākās piebūves tapušas no 16. - 20. gs.

Kopš Latvijas brīvvalsts šajā ēkā sadzīvo valsts politiskā un simboliskā vara – tā vienlaikus ir prezidenta rezidence un mājvieta Latvijas Nacionālajam vēstures muzejam. Šī «saspēle» tika pārtraukta, kad 2013. gadā aizsākās visaptveroša Rīgas pils rekonstrukcija, un, neraugoties uz postošo ugunsgrēku, tā paša gada vasarā atjaunošanas pirmā kārta kopš decembra ir pabeigta. Drīz sagaidāmi arī Jurģi – prezidenta kancelejas pārcelšanās no Melngalvju nama uz īstajām mājām.

Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Vēsturiska drāma. Dāmu mīlulis.

Lomās: Roberts Patinsons, Uma Tūrmane, Kristīna Riči u.c.

Cīņa par nākotni iespēju pilsētā.

Izbijis kareivis, bez graša pie dvēseles, klubā satiek veco draugu Čārlzu, ar kuru trīs gadus karojis Alžīrijā. Draugam dzīvē klājas ļoti labi, un viņš uzaicina Džordžu uz savu māju, kur viņš iepazīstas ar Medelēnas kundzi un viņas draudzenēm. Dāmas palīdz Džordžam iekārtoties darbā, kur pakāpeniski uzlabojas gan viņa finansiālais stāvoklis, gan spējas savaldzināt bagātās sievietes.

Drīzumā

Anotācija

V.I.P. 30. maijs

V.I.P.
Anotācija

TV JAUNUMS! Detektīvseriāls «Nāve paradīzē» 1. sērija

Nāve paradīzē

Noskaties

Aktualitātes

Projekti