• Sestdiena, 2016. gada 30. aprīlis
  • Vārda diena: Liāna, Lilija
  • Rīgā +5.7°C, D vējš 2.7m/s, 755mm Hg, 91%

Pašlaik ēterā

Karalienei 90. Dokumentāla filma (oriģinālvalodas izvēle)

Tuvākās tiešraides

Redakcijas iesaka

Anotācija

TV JAUNUMS! Būt latvietim. Zviedrija. «Bēgļi laivās».

Tiem, kas 2.Pasaules kara beigās no Kurzemes bēga uz Zviedriju, laiva simbolizēja glābiņu un drošību. Laivas vadītāji bija kā sargeņģeļi. Cilvēks, ticis uz laivas, bija atbrīvojies no visām zināmām briesmām un nezināmās, viņš atvairīja gluži instinktīvi. No Latvijas uz Zviedriju šādi pārcēlās vairāki tūkstoši latviešu. Taču ceļš uz Baltijas jūras otru krastu bija bīstams un traģisma pilns. Par laivām, pārcēlājiem un bēgļiem «Būt latvietim. Zviedrija» pirmajā sērijā.

Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Dokumentāla filma «Karalienei 90».

Viņas Majestāte, Karaliene Elizabete II, kura tronī kāpa 25 gadu vecumā, ir lauzusi vairākus karaliskos rekordus - viņa ir satikusi vairāk cilvēku, apmeklējusi vairāk vietu un dzīvojusi ilgāk nekā jebkurš britu monarhs. 2015. gadā graciozā dāma kļuva par visilgāk valdošo Britu suverēnu. Nepārspīlējot var apgalvot, ka Viņas Majestāte ir cienītākā valsts galva, kuras nesavtība un pienākuma apziņa ir guvusi apbrīnu visā pasaulē. Karalienes 90. dzimšanas diena 2016. gada aprīlī ir personisks sasniegums –tāds, kuru neraksta reģistros vai vēsturiskos aprakstos. Tā ir dzīves godināšana – garas un bagātas dzīves, kura vēl joprojām tiek izdzīvota ar īstenu cieņu un grāciju.

Šī brīnišķīgā, pacilājošā filma ietver sirsnīgus cilvēkstāstus – tos izdzīvo gan uzticamie pavalstnieki, gan karaliskās ģimenes locekļi un sabiedrībā pazīstami cilvēki. Filmā kā kaleidoskopā virpuļo deviņi gadu desmiti, kas iemūžināti krāsainos ceļojumos, vizītēs pa visu pasauli un sirsnīgos brīžos, kas uz visiem laikiem paliks cilvēku atmiņās.

Drīzumā

Anotācija

Province 1. maijs «Pudeļu vīrs»

Province
Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Drāma «Dēls».

Spēlfilmas

Noskaties

Gudrā meita. Pasaku filma

Spēlfilmas

Gudrā meita. Pasaku filma

Nedzirdīgajiem

Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds

Aktualitātes

Projekti