• Svētdiena, 2015. gada 4. oktobris
  • Vārda diena: Modra, Francis, Dmitrijs
  • Rīgā +10.0°C, DA vējš 0.4m/s, 759mm Hg, 92%

Pašlaik ēterā

Tilts 2. Detektīvseriāls (oriģinālvalodas izvēle)

Tuvākās tiešraides

Programma

Skatīt vairāk

Redakcijas iesaka

Anotācija

UEFA Euro 2016 kvalifikācijas spēle futbolā. Islande – Latvija. Tiešraide

Priekšpēdējā kārta atlases turnīrā un mūsējiem Reikjevikā jātiekas ar A apakšgrupas līderiem islandiešiem. Šīs mazās valsts futbolisti jau pirms pēdējām divām kārtām nodrošinājuši sev pirmo reizi vēsturē līdzdalību finālturnīrā un tagad cīnās par pirmo pozīciju ar čehiem. Islandes iekļūšana finālturnīrā un Nīderlandes fiasko ir divi lielākie pārsteigumi šajā atlases turnīrā vispār. Islandieši noteikti pēdējā spēlē sezonā saviem skatītājiem gribēs sarūpēt vēl vienu uzvaru, izlasē ir daudz talantīgu spēlētāju. Latvijai savukārt jācenšas nosargāt kaut piektā vieta atlases turnīrā. Pirms spēles, pārtraukumā un arī pēc cīņas arī futbola studija ar šī sporta veida ekspertiem.

Anotācija

UEFA Euro 2016 kvalifikācijas spēļu apskats futbolā

Interesanti notikumi priekšpēdējā spēļu kārtā gan mūsu grupā, gan divās citās tovakar. Latvija spēlēja Reikjevikā pret A grupas līderiem islandiešiem, savukārt Kazahstāna pret Nīderlandi un Čehija pret Turciju.  Nīderlande vēl turpina cīņu ar Turciju par trešo vietu turnīra tabulā un iespēju pēc tam play –off spēlēs pacīnīties par ceļazīmi uz finālturnīru, pašlaik turkiem ir divu punktu pārsvars turnīra tabulā. Ja Nīderlande nespēs kvalificēties finālturnīram, tas būs viens no lielākajiem pārsteigumiem šajā atlases ciklā.

B grupā par pirmo vietu cīnās Velsa un Beļģija. Šovakar beļģiem būs vieglāka spēle – izbraukumā pret Andoru, savukārt Velsai jāspēlē viesos pret Bosniju/Hercegovinu. H grupā par divām ceļazīmēm cīnās Itālija, Norvēģija un Horvātija. Itālija spēlēs Baku pret Azerbaidžānu un jau šovakar varēs nodrošināt sev ceļazīmi uz finālturnīru.

Drīzumā

Anotācija

Džima Džārmuša drāma «Izdzīvo tikai mīlētāji» (16+)

Spēlfilmas
Anotācija

Dokumentāls seriāls «Bezceļu tūrisms. Altajs». 4. sērija

Bezceļu tūrisms

Noskaties