• Sestdiena, 2016. gada 22. oktobris
  • Vārda diena: Irīda, Īrisa, Airisa
  • Rīgā +1.8°C, R vējš 6.7m/s, 770mm Hg, 74%

Noskaties

Tuvākās tiešraides

Redakcijas iesaka

Anotācija

Latvijas futbola virslīga. FK ”Ventspils” – FK ”Jelgava”. Tiešraide

Ļoti svarīga spēle futbola virslīgā, kur savā starpā tiekas medaļu pretendenti. Ventspilnieki pēc veiksmīgās spēles rudenī nu atkal cīnās par zelta godalgām, kaut vienubrīd ļoti tālu atpalika no Jūrmalas ”Spartaka”. Liela nozīme tieši savstarpējām spēlēm un ventspilnieki bija labāki par jūrmalniekiem, bet tagad pretiniekos sīkstā Jelgavas komanda. Jelgavnieki cīņā par medaļām nesen kā viesos spēja uzvarēt Liepāju un ir apņēmības pilni paveikt ko līdzīgu vēl citā Kurzemes pilsētā. Gaidām interesantu futbolu abu komandu izpildījumā un ceram, ka būs labi laika apstākļi. Pirms spēles, pārtraukumā un pēc mača  arī intervijas ar futbola ekspertiem un pašiem futbolistiem.

Anotācija

Mākslas filma. «Tu satiksi slaidu, nepazīstamu tumšmati»

Kopš šķiršanās no sievas Alfijs darījis visu, lai atgūtu jauneklīgumu. Bet Helēna tikmēr nodevusi savu likteni zīlnieces rokās. Arī viņu meita Sallija nolēmusi šķirties no vīra Roja, neveiksmīga rakstnieka, kuru savaldzinājusi noslēpumaina kaimiņiene, un ļauties dēkai ar savu priekšnieku...

Filma atklāj režisoram Vudijam Allenam raksturīgo ironiju par dažādu, laikmetam tipisku, sabiedrības grupu priekšstatiem.

Drīzumā

Anotācija

Ar sapni mugursomā 7. sērija

Ar sapni mugursomā
Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Drāma. «Melu valgos»

Filmas LTV7
Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Drāma. «Vēstules Sofijai»

Filmas LTV7

Noskaties

Aktualitātes

Projekti