• Svētdiena, 2017. gada 22. oktobris
  • Vārda diena: Irīda, Īrisa, Airisa
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 766mm Hg, 0%

Eiropas čempionāts O350 un FR 1000 klasēs

Pēc ilgākā pārtraukuma Aizkrauklē Daugavas ūdeņos atkal notika ūdens motosporta sacensības, proti, Eiropas čempionāts O350 un FR 1000 klasēs, kā arī Latvijas čempionāta sestais posms. FR 1000 klasē par kontinenta čempionu kļuva mūsu Lotārs Millers, aiz kura nākamās godalgotās vietas ieņēma lietuvietis Rolands Kovaļausks un brits Džims Nuns. O350 klasē Latvijas pārstāvis Andis Ratnieks izcīnīja sudraba medaļu. Tikmēr zelta godalgu un čempiona nosaukumu ieguva čehs Dāvids Loukotka, bet trešais Eiropas čempionātā bija itālis Klaudio Fanzinī. Mūsu Marins Morozs noslēdza labāko sešinieku. Latvijas čempionātā labākie tika noskaidroti astoņās laivu klasēs. Komandu vērtējumā posmā atkal labākie izrādījās «Mēmeles sports Bauska» pārstāvji.