• Piektdiena, 2017. gada 17. novembris
  • Vārda diena: Uga, Hugo, Uģis
  • Rīgā +3.7°C, D vējš 1.8m/s, 760mm Hg, 83%

V.I.P. 11. septembris

V.I.P.

Aicinām pievienoties vietā un laikā, kur noteikumus diktē veiksme, intuīcija un prāts! Šajā pusfinālā Inga Stepiņa vēlas  pārbaudīt ekrāna otrā pusē gūto erudīciju kopā ar savu  draugu un māsīcu, bet Malvīnes Ikartes komanda jau piedalījusies erudītu turnīros Rīgā. Uģis Joksts jautās par Latvijas vēsturē nozīmīgiem faktiem, bet grūtākos jautājumus būs sarūpējuši tieši skatītāji.

Dalībnieki:

Inga Stepiņa, komandas kapteine, audzina divus bērnus. Patīk sevi izaicināt, spēlējot volejbolu un dejojot. Labprāt ceļo  un mēdz pārbaudīt savu  erudīciju- līdz šim to  darījusi pie televizora ekrāna un, minot krustvārdu mīklas.

Sofija Čerņavska-kapteines māsīca. Studente.  Rudenī sāks studijas Latvijas Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas pedagoģijas kursā. Spēlē flautu Jelgavas «Bigbend» orķestrī, koncertē Latvijā un Eiropā, pati ir piedalījusies dažādos konkursos, mūzika un kultūras pasākumi kļuvuši par viņas dzīves neatņemamu sastāvdaļu

Artis Ķēpulis - kapteines draugs. Strādā militārajā sfērā. Azartisks sporta fans, vienmēr zinās jaunumus pasaules un Latvijas sporta dzīvē, komandas biedri cer uz viņa erudīciju un zināšanām šajā jomā. Patīk orientēšanās sports, labprāt piedalās dažādās skriešanas sacensībās.

 

Malvīne Ikarte, komandas kapteine. Absolvējusi Rīgas Ekonomikas augstskolu. Divu meitu mamma. Strādā par grāmatvedi. Brīvajā laikā piedalās prāta spēļu turnīros, patīk darboties virtuvē, interesē mūzika, ģeogrāfija, spāņu valoda.

Lauma Ose, kapteines  māsa. Cep gardas kūkas. Piedalās skriešanas sacensībās, ir noskrējusi pusmaratonu. Reiz uzkāpa Ziemeļāfrikas augstākajā virsotnē.

Rolands Madžuls-Bajārs, kapteines klasesbiedrs. Labi orientējas kino un mūzikas pasaulē. Pēdējo gadu aizraušanās – alus brūvēšana, neatpaliek no komandas dāmām, ir noskrējis pusmaratonu.  

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

V.I.P. 20. novembris

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 13. novembris

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. novembris

V.I.P.