• Trešdiena, 2017. gada 26. jūlijs
  • Vārda diena: Ance, Anna, Annija
  • Rīgā +20.8°C, ZA vējš 3.6m/s, 750mm Hg, 71%

Regbijs. «Garkalne/Livonia» - «Stats/Miesnieki»

Nenoliedzami, ka no abiem pusfinālu pāriem lielāko ienteresi izraisīja ierasto sāncenšu «Garkalne/Livonia» un «Stats/Miesnieki» duelis Upesciema laukumā. Sesonas sākumā Latvijas čempionātā pārāki bija «Miesnieki» , tāpēc «Livonijas» regbisti bija apņēmības pilni revanšēties. Kopumā līdzvērtīgā spēlē jau pirmajā puslaikā mājinieki apliecināja savas ambīcijas un ar vienu piezemējumu, realizācijas sitienu un soda stitienu panāca vadību ar 10-0. Otrā puslaikā sākumā viņi iesākto turpināja, un vispirms izdarīja vēl vienu piezemējumu un trāpīja realizācijas sitienu, un rezultāts jau bija 17-0. Tad, jau vairāk uzbrūkot miesniekiem livoniešiem izdevās labs prettrieiciens un Ivo Kalpiņš izdarīja vēl vienu piezemējumu, un tablo rādīja jau 22-0. Spēles liktenis bija izšķirts. Vēl gan «Miesnieki» spēja atbildēt ar vienu piezemējumu un realizācijas sitienu, bet tas neko būtiski nemainīja. Uzvaru ar 22-7 svinēja «Garkalne/Livonia» regbisti.

Intervija - Ainārs Bērziņš (Garkalne/Livonia)
Intervija - Viktors Silvoniks (Stats/Miesnieki)

Finālcīņa starp LMT/”Eži” un «Garkalne/Livonia» vienībām notiks 29.jūlijā Upesciemā.