• Piektdiena, 2017. gada 22. septembris
  • Vārda diena: Maigurs, Mārica, Māris
  • Rīgā +13.9°C, - vējš 0m/s, 766mm Hg, 88%

RIB klases ātrumlaivu izturības sacensības

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Rīgas centrā, Daugavas ūdeņos aizvadītas RIB klases ātrumlaivu izturības sacensības. Tās ilga 10 stundas un tajās startēja 20 komandas ar 11 valstu pilotiem. Katrā no komandām varēja būt no diviem līdz četriem pilotiem, kur katrs varēja startēt ne ilgāk par divām stundām bez apstājas. Šāds sacensību formāts ūdens motosportā radies pirms vairākiem gadiem Krievijā, tāpēc nebija nekāds brīnums, ka tieši šīs valsts pārstāvji bija modes noteicēji arī šoreiz. Jaudīgākajā PR2 klasē uzvaru izcīnīja «Yamaran» komanda, kura nobrauca 436 apļus. Tiesa, pēc tam trīs apļi tika noņemti kā sods par pārkāpumiem, bet pirmajai vietai tas netraucēja. Otrā bija vēl viena Krievijas komanda «Paltech», bet labāko trijnieku noslēdza Igaunijas vienība «Team Aidu». Latvijas pārstāvji palika pirmā desmita beigās. Arī laivu PR4 klasē triumfēja Krievijas komanda «Formula Future», bet Latvijas vienība ieņēma trešo vietu.