• Ceturtdiena, 2017. gada 17. augusts
  • Vārda diena: Oļegs, Vineta
  • Rīgā +17.6°C, DA vējš 2.2m/s, 754mm Hg, 82%

Latvijas basketbola izlase

Anotācijas

Pārbaudes spēle basketbolā vīriešiem. Latvija – Lietuva. Tiešraide

Ilgi gaidītā spēle ir klāt – ”Arēnā Rīga” pret mūsu kaimiņiem lietuviešiem. Jādomā, abas komandas jau būs faktiski iespējami labākajos sastāvos. Kaut tā ir tikai pārbaudes spēle, cīņas ar kaimiņiem vienmēr ir ļoti principiālas. Kopumā labāki panākumi starptautiskajā arēnā ir lietuviešiem, viņu pūrā ir dažāda kaluma godalgas lielākajos turnīros, olimpiskās spēles ieskaitot. Tomēr arī Latvijai ir šad tad izdevies titulētajai Lietuvai sagādāt sāpīgu zaudējumu un šogad mūsu izlase izskatās ļoti cerīgi. Šādā mačā arī treneri varēs labi pārbaudīt uz ko katrs spēlētājs spējīgs laukumā, jo Lietuva pieder Eiropas basketbola elitei un šajā valstī basketbols neapšaubāmi ir populārākais sporta veids. Lietuviešu labākie basketbolisti spēlē ļoti labos Eiropas līmeņa klubos, paši izcilākie – NBA.

Skaties

Pārbaudes spēle basketbolā vīriešiem. Latvija - Polija

Latvijas basketbola izlase

Intervija ar Kristapu Porziņģi

Latvijas basketbola izlase

Intervija ar Artūru Štālbergu

Latvijas basketbola izlase

Intervija ar Jāni Strēlnieku

Latvijas basketbola izlase

Intervija ar Latvijas izlases treneri Arni Vecvagaru

Latvijas basketbola izlase

Pārbaudes spēle basketbolā vīriešiem. Polija - Latvija

Latvijas basketbola izlase

Anotācijas

Anotācija

Pārbaudes spēle basketbolā. Latvija - Čehija. Tiešraide

Astotā un priekšpēdējā spēle Latvijai pirms Eiropas čempionāta finālturnīra Turcijā. Šovakar savā laukumā ”Arēnā Rīga” pret Čehijas izlasi, kura pēdējā laikā demonstrē itin labu basketbolu. Pat pavisam nesen Eiropas čempionāta apakšgrupas spēlē Rīgā mūsējiem pret čehiem klājās visai grūti, it īpaši cīņā zem groziem. Tagad gan sastāvs spēcīgāks, klāt nākuši mūsu abi garie spēlētāji no NBA un mūsējie ir favorīti. Šovakar atklātā spēle arēnā un arī TV ekrānos, nākamajā dienā vēl notiks abu komandu slēgtā treniņspēle. Tā vairs līdzjutējiem un pat žurnālistiem nebūs skatāma un jādomā, ka tajā treneri iemēģinās jaunākās iespēles Eiropas čempionāta finālturnīram, lai tā pārsteigtu savus sāncenšus. Darāmā vēl daudz un jau iepriekšējais pārbaudes turnīrs Klaipēdā labi parādīja, ka monolītas komandas izveidošana nav dažu mēnešu darbs.

Anotācija

Pārbaudes spēle basketbolā. Latvija – Rumānija. Tiešraide

Vēl viena pārbaudes spēle ”Arēna Rīga” Latvijas izlasei un pretiniekos rumāņu basketbolisti. Protams, ne tik titulēti sāncenši, ka vakar lietuvieši, tomēr mūsu valstsvienībai tas būs labs pārbaudījums. Treneri nu varēs secināt, kā izlase spēj noskaņoties spēlei jau nākamajā dienā pēc smaga mača pret spēcīgiem pretiniekiem un tas ļoti var noderēt Eiropas finālturnīrā Turcijā. Svarīgi panākt noturību savā sniegumā un tāpēc šādi pārbaudes turnīri ar vairākām spēlēm pēc kārtas ir tik noderīgi.

Meklēt raidījumu

Raidījumu arhīvs

Jūlijs Augusts
2017
Septembris
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10