• Trešdiena, 2017. gada 24. maijs
  • Vārda diena: Marlēna, Ilvija, Ziedone
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 759mm Hg, 0%

Latvijas basketbola līga. Fināls

BK Ventspils - VEF Rīga

Anotācijas

Latvijas basketbola līgas 4. finālspēle. BK ”VEF-Rīga” – BK ”Ventspils”. Tiešraide

Ceturtā finālspēle teorētiski var kļūt arī pēdējā, bet diezin vai būs tik liels pārsvars kādai no komandām. Pēdējo reizi četras uzvaras pēc kārtas finālā  fiksētas 2006.gadā, kad ventspilnieki pieveica ”Baronu” ar 4 – 0 un arī divās iepriekšējās sezonās kurzemnieki uzvarēja tikpat pārliecinoši. Pēdējās trijās sezonās gan čempioni mainījušies un BK ”Ventspils” nav ieguvis LBL titulu jau kopš 2014.gada, nākamajās sezonās triumfēja VEF- Rīga un Valmiera/Ordo. Šosezon atkal reāli var sagaidīt čempionu maiņu.

Skaties

Latvijas Basketbola līgas 3.finālspēle

Latvijas basketbola līga. Fināls

Mareks Mejeris

Latvijas basketbola līga. Fināls

Latvijas Basketbola līgas 3.finālspēle. Videoapskats

Latvijas basketbola līga. Fināls

Ainārs Bagatskis

Latvijas basketbola līga. Fināls

Aigars Šķēle

Latvijas basketbola līga. Fināls

Latvijas basketbola līgas 2. finālspēle. BK ”Ventspils” - BK ”VEF-Rīga”

Latvijas basketbola līga. Fināls

Anotācijas

Anotācija

Latvijas basketbola līgas 7. finālspēle. BK ”Ventspils” - BK ”VEF-Rīga”. Tiešraide

Ja finālsērijā būs vajadzīga septītā, izšķirošā spēle, tad atmosfēra Ventspils arēnā būs tiešām nokaitēta. Šajā gadījumā ventspilniekiem ir neliela priekšrocība, kā pamatturnīra uzvarētājiem beidzamā spēle paredzēta viņu laukumā. BK ”Ventspils” gan nav ieguvusi titulu kopš 2014.gada, kaut kopumā ventspilniekiem to ir visvairāk LBL turnīru vēsturē. Vefieši pēdējo reizi triumfēja 2015.gadā, pērn komanda zaudēja valmieriešiem. Nu vienai no divām sastāva ziņā varenākajām komandām atkal būs iespēja tikt pie LBL čempionu  titula. Pusfinālos abas vienības uzvarēja gana pārliecinoši ar 3 pret 0, fiziskajai kondīcijai būtu jābūt aptuveni vienādai, kaut vefiešiem gan bija vēl papildus spēles VTB līgā.

Anotācija

Latvijas basketbola līgas 6. finālspēle. BK ”VEF-Rīga” – BK ”Ventspils”. Tiešraide

Sestā spēle paredzēta vefiešu laukumā, jo pamatturnīra beigās viņi bija otrie aiz ventspilniekiem. Tagad jau katra spēle var kļūt pēdējā un patiesībā ir tikai divi iespējamie varianti sestajā spēlē – vai nu viena komanda uzvar un iegūst titulu ar kopējo rezultātu sērijā 4 pret 2 ,vai arī uzvar pretinieki un izlīdzina rezultātu sērijā 3 pret 3. Intrigas labad līdzjutēji gaida septiņas spēles gluži ka Latvijas hokeja finālā un tas nebūtu arī nekāds pārsteigums. Abas komandas spēkos ir gana līdzīgas un daudz ko izšķirts dažādas sīkas nianses, tostarp treneru gudrība, pašu spēlētāju psiholoģija un fiziskā izturība, protams, arī veiksme. Savas mājas spēles priekšrocība laikam gan izteiktāka ir ventspilniekiem.

Meklēt raidījumu

Raidījumu arhīvs

Aprīlis Maijs
2017
Jūnijs
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Tuvākās tiešraides