• Pirmdiena, 2017. gada 20. novembris
  • Vārda diena: Anda, Andīna
  • Rīgā +1.1°C, R vējš 0m/s, 749mm Hg, 88%

LTV tiešraide

Atvainojiet, šī tiešraide satur materiālu, kuru LTV nav tiesību izplatīt valstī, kurā Jūs atrodaties.

LTV7

 

K_limta

Vakar bija PK 1.posms divniekiem, šodien PK 2.posms.

aldis bronza

Ar ko atšķirās vakardiens divnieki un šodien divnieki bobslejā ? ( es īsi nesaprotu parasti bija divnieki un nākamjā diena četrinieki )?

Iveta Egle

Šogadējais ''Balss pavēlnieks'' taču ir nofilmēts". Kad tad to rādīs?

Iveta Egle

Kāpēc rāda pagājušā gada "Balss pavēlnieku"?

Aija Sileniece

Kā var raidījumu klausīties oriģinālvalodā,bez tulkojuma?

p_eteris

Lūk , kā notiek traģēdija, ja pianists vada ekonomikas ministriju. Zolitūdes traģēdijā vainīga ir ekonomikas ministrija. Pēc veciem noteikumiem priekš Maxinas 2. kārtas skan šādi: "Uz vienas vertikāles aizliegts atrasties un strādāt ne vairāk , kā viens cilvēks. Ja nevar to ievērot, TAD JĀVEIC VISI PAŠAKUMI , KURI IZSLĒDZ JEBKĀDU RISKU !"". Šeit riski vesela gūzma , kas var apdraudēt 100 cilvēkus , kuri rosās Maximas veikalā zem pārseguma, kamēr virs pārseguma ar ŠŪPOŠANU KRĀNA KRAVA TIEK NOMESTA VAJADZĪGĀ ATTĀLUMĀ, , Krāna krava sbremzes var nenostrādāt, un sagruva faktiski skrūves dēļ!!!! Vain air apstāklī, kad ģeogrāfs, Rīgas būvvaldes vadīt;ājs izdeva BŪVATĻAUJU II, KĀRTAI. EKONOMIKAS MNISTRIJA PIEĻĀVA , KA geogrāfs vada Rīgas būvvaldi! Pavļuks jātiesā , jo jaunajā likumā vairs neskan šāds svarīgs likuma traktējums. Tev , Pavļuk, vieta aiz restēm , nevis PAR!

WPenguinMedia

Kādam nav kāds LV VPN ar kuru es sho vareetu skatiities?

Ainārs Bušs

Tas ir vēl muļķīgāk kā krievu laikā. Tad vismaz krievu raidījumus titrēja latviski, bet tagad latvieši runā krieviski un tiek titrēti latviski!!!

Ainārs Bušs

Viens (raidījuma vadītājs) ir krievs un visi 5 latvieši mokās runājot krieviski. Cik saprotu tas ir LTV7 redakcijas uzstādījums. Redakcija pārstāv Latvijas sabiedrisko tv - tātad valsti. Iznāk, ka valsts pieprasa runāt krieviski, ja kaut viens no sarunu biedriem ir krievs.

Mārtiņš Jauģietis

CR-Championship record

skrufinator

Daugaviņš labi sargā vārtus!

Daņiils Mas.

Kāpēc nestartēja Bolts??

artis_k

par to CR var likties - kāda jēga? Bet tas tāpēc, ka kaut vai 100 m skrējienā atlases skrējienā teorētiski kāda rezultāts varēja būt labāks nekā pusfinālos vai tagad finālā.

horacijz

CR - competition record

Raivis Janovskis

pastastiet gudrie cilveki kas ir cr? wr ir world record bet kas ir cr?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!