• Pirmdiena, 2017. gada 18. decembris
  • Vārda diena: Klinta, Kristaps, Kristofers, Krists, Kristers
  • Rīgā +0.5°C, DR vējš 0.4m/s, 768mm Hg, 88%

LTV un LR aicina iesaistīties sabiedrisko mediju forumā

 

Latvijas Televīzija un Latvijas Radio aicina piedalīties un iesaistīties sabiedrisko mediju forumā "Vairojot sabiedrisko labumu: Sabiedrisko mediju nākotne Baltijas jūras reģionā", kas notiks šī gada 26. un 27. aprīlī Rīgā.

Starptautiskajā forumā, ko kopīgi organizē Latvijas Televīzija, Latvijas Radio un Baltijas Mediju izcilības centrs, pulcēsies augsta līmeņa mediju profesionāļi, eksperti, mediju vadītāji un lēmumu pieņēmēji no Baltijas un Ziemeļvalstīm, lai kopīgi diskutētu par izaicinājumiem sabiedrisko mediju jomā. Diskusiju laikā tiks meklēti risinājumi, kas ļautu pasargāt medijus no mēģinājumiem ietekmēt to finansiālo un politisko neatkarību un palīdzētu tiem piemēroties strauji mainīgajām auditorijas prasībām digitālajā laikmetā. Foruma mērķis ir arī salīdzināt atšķirīgo Baltijas jūras reģiona sabiedrisko mediju pieredzi mazākumtautībām atvēlētā satura nodrošināšanā un mediju paškontroles mehānismu uzlabošanā.

Foruma pirmā diena, 26. aprīlis, ir veltīta diskusijām, savukārt 27. aprīlī paredzēti semināri mediju profesionāļiem, kuros savā pieredzē dalīsies virkne Ziemeļu un Baltijas valstu sabiedrisko raidorganizāciju žurnālistu. Šī būs praktiskā foruma sadaļa, kurā mediju pārstāvji stāstīs par saviem projektiem – ziņu, bērnu satura, jauniešu un kultūras formātu radīšanā.

Foruma norises vieta un laiks:

26. aprīlis, plkst.13.30 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, Palasta iela 4.

27.aprīlis plkst.10.00 Latvijas Televīzija, Zaķusalas krastmala 33, 3.stāvs.

Lūdzam informēt par dalību forumā līdz šī gada 24. aprīlim (ņorādot, vai vēlaties apmeklēt vienu vai abas dienas) LTV kultūras, izklaides un bērnu satura redaktori Guntu Slogu: e-pastā [email protected]

Foruma rīkošanu atbalsta Ziemeļvalstu padomes birojs Rīgā un Dānijas Kultūras institūts.