• Otrdiena, 2017. gada 19. decembris
  • Vārda diena: Sarmis, Lelde
  • Rīgā +0.9°C, D vējš 1.3m/s, 768mm Hg, 88%

LTV7 ēterā atgriezīsies skatītāju iemīļotie raidījumi krievu valodā

 

Nedēļā no pirmdienas, 14. augusta, LTV7 ēterā atgriezīsies skatītāju iemīļotie raidījumi krievu valodā - "Dzīve šodien", "Bez aizvainojumiem. Aktuālas intervijas", "Punkti uz i. Diskusiju raidījums" un "Personīga lieta. Informatīvi analītisks raidījums". Tāpat kā visu vasaru, nemainīgi strādās ziņu raidījums "Segodņa večerom".

Raidījums "Bez aizvainojuma. Aktuālas intervijas" ēterā būs pirmdienu vakaros plkst.19:35 nevis trešdienās, kā iepriekš. Lai tas kļūtu dinamiskāks, programma ir saīsināta līdz 30 minūšu garumam. Aleksejs Dunda vadīs aktuālo interviju par politiku, ekonomiku un citām Latvijā aktuālajām tēmām, bet Vadims Radionovs vairāk pievērsīsies kultūras tematikai, piedāvājot arī intervijas ar viesmāksliniekiem no Krievijas un citām valstīm.

Raidījums "Dzīve šodien" piedāvās jaunas rubrikas, kas būs piemērotas arī interneta videi, kā arī informēs par aktualitātēm pasaulē. Tāpat īpaši tiks domāts, lai rubrika “Vecākiem par bērniem” kļūtu atraktīvāka un atvērtāka gan pieaugušajiem, gan viņu atvasēm. Rubriku vadīs tās autore Aleksandra Novaka.  

"Personīga lieta. Informatīvi analītisks raidījums" LTV7 ēterā būs piektdienās plkst.19:35. Šosezon katrs raidījums fokusēsies uz vienu īpaši izvēlētu tēmu. Ēterā būs aktuālais sižets par problēmjautājumu, kuram sekos nākamais sižets par to pašu tēmu, atklājot, kā šis jautājums varētu ietekmēt katra cilvēka dzīvi. Raidījumu vadīs LTV krievu satura galvenā redaktore Jekaterina Safronova.

Diskusiju raidījumu "Punkti uz i.” kā ierasts vadīs Oļegs Ignatjevs, bet pirmajos raidījumos viņu aizvietos Aleksejs Dunda. Tas ēterā būs ceturtdienās plkst.19:35.

J. Safronova sola, ka par LTV krievu satura raidījumiem jaunajā sezonā īpaši aktīvi runās sociālajos tīklos, un ziņu rubrikas būs ērti skatāmas arī internetā, tādā veidā domājot par jaunākajiem skatītājiem, kuriem mēdz būt interese par kādu konkrētu sižetu.

Atzīmējot jaunās sezonas sākumu, Latvijas Televīzijas krievu satura redakcija, sestdien, 19. augustā, piedāvās piecu stundu garu pārraides "maratonu" no Rīgas svētkiem. Tiešraidē strādās raidījuma "Dzīve šodien" vadītāji Anastasija Ružanska, Andrejs Dmitrijevs, Vladimirs Ivanovs, kā arī Marina Ļebedeva.

“Pirms gada tiešraidē kopā ar skatītājiem svinējām Rēzeknes pilsētas svētkus un atzīmējām Latgales kongresa simtgadi šī gada maijā Daugavpilī. Bet šoreiz būsim Latvijas galvaspilsētā, piedāvājot ieskatīties Rīgas svētkos. Galvenais mūsu tiešraidēs ir atmosfēra, tādēļ LTV7 ēterā būs intervijas ar rīdziniekiem un pilsētas viesiem, būs sižeti par Rīgu no visiem tās rajoniem, mūsu galvaspilsētu rādīsim no visiem skatu punktiem - gaisa, ūdens, zemes,” atklāj J. Safronova.

Patīkamu skatīšanos!