• Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
  • Vārda diena: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
  • Rīgā skaidrs, +14 °C, D/DR vējš, 4m/s
LSM Bērnistaba

FIFA Pasaules kausa izcīņa futbolā Latvijas Televīzijā

 

Sporta pasaules lielākais un svarīgākais notikums – FIFA Pasaules kausa finālturnīrs jau no 14. jūnija būs vērojams LTV7 ēterā un sabiedrisko mediju satura atskaņotājā replay.lv. Latvijas Televīzija piedāvās visas kausa izcīņas spēles.

Šogad FIFA Pasaules kausa izcīņa pirmo reizi norisināsies Krievijā, un 32 valstu izlases 64 finālturnīra spēlēs cīnīsies par čempionu titulu. Spēles notiks 12 stadionos 11 pilsētās. Turnīra atklāšanas spēlē tradicionāli piedalīsies tā rīkotājvalsts. Krievijas izlases pirmais mačs pret Saūda Arābiju norisināsies milzīgajā Lužņiku stadionā Maskavā. Pirms mača notiks arī svinīgā čempionāta atklāšana – īss, bet krāšņs šovs. Pirms LTV7 tiešraides īsu futbola studiju vadīs Dāvids Erenštreits, kurā tiks pārrunāts, kas mūs sagaida futbola svētku laikā. Atklāšanas spēli komentēs Anatolijs Kreipāns un futbolists Raivis Hščanovičs.

Visas spēles komentēs LTV žurnālisti kopā ar futbola ekspertiem. Anatolijs Kreipāns, Andris Auziņš un Matīss Timofejevs kopā ar futbolistiem Kristapu Blanku, Jurģi Kalnu un Raivi Hščanoviču apvienos spēkus, lai nodrošinātu kvalitatīvu un interesantu spēļu pavadījumu. “Neskatoties uz to, ka, nebūs nedz Nīderlandes, nedz Itālijas, mūs noteikti pārsteigs kāda no Latīņamerikas un Āfrikas komandām. Brazīlija un Vācija arvien ir favorīti, tomēr ļoti spēcīgas izlases ir arī Francijai un Spānijai, arī Beļģijai un Anglijai, un citām komandām,” favorītus min Matīss Timofejevs. “Divas lielākās pasaules sporta zvaigznes Lionels Messi un Krištianu Ronaldu ir ierindā. Neviens no viņiem vēl nav ieguvis pasaules kausu, tādēļ viņi noteikti centīsies šo robu karjerā izlabot,” par futbola zvaigžņu mērķiem stāsta Timofejevs.

Starp citu, šis būs pirmais FIFA Pasaules kausa finālturnīrs, kurā tiesnešiem būs iespēja izmantot video atkārtojuma iespēju, kas nozīmē, ka strīdīgo epizožu gadījumā kļūdu iespēja tiks gandrīz pilnībā novērsta.

Katru dienu LTV7 būs vērojami arī futbola spēļu interesantāko un emocionālāko momentu apkopojumi, informācijai par spēlēm, spilgtākajām epizodēm un notikumiem Krievijā sekojiet līdzi arī portālā LSM.lv un raidījuma “Sporta studija” sociālo mediju kontos, lietojot tēmturi #LTVfutbols.

Skatieties FIFA Pasaules kausa futbolā studiju LTV7 jau ceturtdien, 14. jūnijā, plkst. 17.00, bet uzreiz pēc studijas – atklāšanas spēle.