• Svētdiena, 2020. gada 9. augusts
  • Vārda diena: Madara, Genoveva, Genovefa
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Aicinām medijus akreditēties sabiedrisko mediju gada balvas “Kilograms kultūras 2019” pasniegšanas ceremonijai

 

Latvijas Televīzija aicina mediju pārstāvjus akreditēties sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras 2019” pasniegšanas ceremonijai, kas 15. februārī plkst. 21.25 norisināsies LTV Koncertstudijā un tiešraidē tiks pārraidīta LTV1, LR1, LR3 – Klasika un REPLAY.lv.

Apbalvojums “Kilograms kultūras” kļuvis par stabilu vērtību Latvijas kultūras telpā. Šī ir balva, kurā savu gala vārdu saka nevis profesionāļu žūrija, bet sabiedrība. Ceremonija kļuvusi par prestižu un Latvijas kultūras telpā atzītu notikumu. Lai nodrošinātu veiksmīgu mediju darbu piedāvājam iespēju akreditēties ceremonijai. Šogad piedāvājam medijiem akreditēties ceremonijai trijos veidos:

1) parastā akreditācija – vieta skatītāju zālē, iespēja pirms un pēc ceremonijas aprunāties ar nominantiem un balvu ieguvējiem, žūrijas pārstāvjiem un citiem viesiem;

2) fotogrāfu akreditācija* – fotogrāfa akreditācija darbam pirms ceremonijas (no plkst. 20.00 līdz 21.25) un pēc ceremonijas (~23.30) neformālajā daļā bez piekļuves skatītāju zālei ceremonijas laikā;

3) akreditācija ar iespēju strādāt uz vietas – atvēlēta vieta darbam ar datoru tiešraides režīmā ar brīvu pieeju Wi-Fi mediju telpā, iespēja pirms un iespēja pirms un pēc ceremonijas aprunāties ar nominantiem un balvu ieguvējiem, žūrijas pārstāvjiem un citiem viesiem.

*Svarīgi – ņemot vērā televīzijas darba specifiku, skatītāju zālē darbosies LTV fotogrāfs un fotogrāfijas no ceremonijas norises operatīvi nodrošinās Latvijas Televīzija!

Lai akreditētos, lūdzam uz e-pastu krista.priedite@ltv.lv līdz 10. februārim (ieskaitot) atsūtīt sekojošu informāciju:

1) vārds un uzvārds,

2) pārstāvētais medijs,

3) akreditācijas veids (parastā/fotogrāfu/ar iespēju strādāt uz vietas).

Akreditācijas apstiprinājumu kopā ar sīkāku informāciju par ceremonijas norisi saņemsiet e-pastā.

“Kilograms kultūras” ir sabiedrisko mediju apbalvojums kultūras jomā, kas apliecina sabiedrisko mediju aktīvu līdzdarbību Latvijas kultūras dzīves procesos. Balvu piešķir Latvijas Televīzija, Latvijas Radio un Latvijas sabiedrisko mediju portāls LSM.lv. Tradīcija aizsākta 2012. gadā, kad balvas tika pasniegtas par spilgtākajiem 2011. gada kultūras notikumiem.