• Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
  • Vārda diena: Rasa, Rasma, Maira
  • Rīgā skaidrs, +28 °C, D vējš, 4m/s
LSM Bērnistaba

Latvijas Televīzijas ēterā atgriežas skatītāju iemīļotā raidījumu vadītāja Laura Vonda

 

Latvijas Televīzijas ēterā 10. maijā pēc ilgāka pārtraukuma atgriezīsies skatītāju iemīļotā raidījumu vadītāja Laura Vonda. Spraigajā laikā viņa pievienosies ziņu vadītāju komandai – Ilzei Dobelei, Ilzei Vēberei un Jānim Gestem.

Žurnāliste devās atvaļinājumā neilgu laiku pirms pandēmijas sākuma Latvijā. “Ir pagājis gads, bet man šķiet, ka šobrīd jau ir cita ēra,” atzīst ziņu raidījumu vadītāja. Par atgriešanos ziņu ritmā un ētera darbā Laura ir sajūsmināta: “Esmu ļoti priecīga! Braucu uz televīziju un sajutu māju sajūtu.”

Laura Vonda norāda, ka pandēmijas laiks ir izaicinošs ne tikai ziņu apjoma, bet arī sabiedrības noskaņojuma dēļ: “Ļoti daudzi netic ziņām, uzskata, ka visa informācija, kas saistīta ar Covid, ir sagrozīta, izdomāta. Ir arī cilvēki, kuri domā, ka nevajag tik daudz runāt par Covid. Bet man šķiet, ka vajag gan! Jo kas gan var būt vēl svarīgāks par mūsu veselību?”

Pandēmijas laikā radies milzīgs nepatiesas un maldinošas informācijas vilnis, tāpēc jo īpaši nozīmīga ir sabiedriskā medija sniegta pārbaudīta un uzticama informācija. Laura Vonda aicina sekot līdzi notiekošajam: “Situācija ir agrāk nepieredzēta, tāpēc ir daudz svarīgu, jaunu ziņu, domu, kas savukārt mums pašiem palīdz pieņemt būtiskus lēmumus.”