• Piektdiena, 2020. gada 30. oktobris
  • Vārda diena: Ulla, Nadīna, Adīna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Aicinājums uz preses konferenci ar dziedātāju Aminatu pirms došanās uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Vīnē

 

Latvijas Televīzija (LTV), Austrijas vēstniecība Latvijā un LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” uzvarētāja – dziedātāja Aminata, kura šogad pārstāvēs Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Vīnē - aicina mediju pārstāvjus uz tikšanos 12. maijā plkst. 14:00 “Grand Palace Hotel” SUITE restorānā, Rīgā, Pils ielā 12.

Preses konferencē piedalīsies LTV valdes loceklis programmas attīstības jautājumos Sergejs Ņesterovs, Austrijas Vēstnieks Latvijā Arads Benko, Eirovīzijas projekta producente Zita Kaminska un Latvijas pārstāve konkursā Aminata Savadogo. Mediju pārstāvji tiks informēti par Latvijas delegācijas došanos uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Austrijā, starptautiskajiem jaunumiem un plānoto Aminatas priekšnesumu. Mediju tikšanās laikā Latvijas pārstāve prezentēs savu nupat uzņemto videoklipu dziesmai “Love Injected”.

Kopumā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kurš šogad norisināsies jau 60.reizi, piedalīsies 40 dalībvalstis. Latvija ar Aminatas izpildīto “Love Injected” piedalīsies otrajā pusfinālā 21. maijā un uzstāsies ar desmito kārtas numuru. Latvijai tajā būs jākonkurē ar Lietuvas, Īrijas, Sanmarīno, Melnkalnes, Maltas, Norvēģijas, Portugāles, Čehijas, Izraēlas, Azerbaidžānas, Islandes, Zviedrijas, Šveices, Kipras, Slovēnijas un Polijas pārstāvjiem.

LTV delegācija uz Austriju dosies 13. maijā. Jau nākamajā dienā, 14.maijā, ir paredzēts pirmais mēģinājums uz dziesmu konkursa lielās skatuves. Eirovīzijas fināls notiks 23. maijā. Abus pusfinālus un finālu varēs vērot tiešraidē abos Latvijas Televīzijas kanālos, kā arī Latvijas Televīzijas mājas lapā ltv.lv un portālā lsm.lv. Pirmo reizi LTV7 ēterā koncerts būs skatāms ar surdotulkojumu.

Eirovīzijas uzticamais sadarbības partneris ir Ventspils pilsēta.