• Trešdiena, 2021. gada 28. jūlijs
  • Vārda diena: Cecīlija, Cilda
  • Rīgā mākoņains, +18 °C, DR vējš, 3m/s
LSM Bērnistaba

Ar intrigas pilniem notikumiem turpināsies aizraujošā spēle visai ģimenei "Kurš ir kurš?"

 

 

Sestdien, 25.novembrī, plkst.21.25 LTV1 ēterā ar intrigas pilniem notikumiem turpināsies aizraujošā spēle visai ģimenei "Kurš ir kurš?".

Patiesības meklējumos šoreiz dosies Latvijas simtgades Dziesmu un deju svētku komanda – virsdiriģents Ints Teterovskis kopā ar virsvadītāju Ivetu Pētersoni-Lazdāni un stiliste Žanna Dubska kopā ar fotogrāfu Jāni Deinatu. 

Šoreiz spēlē pārstāvētās profesijas un to meistari būs ļoti raiba kompānija – jumiķis, jātnieks, novada domes deputāts, grāmatvedis, taksometra vadītājs un pasākumu vadītājs. Profesijas pārstāvēs seši mūsu zemes ļaudis - Laila, Lilija, Helmūts, Andis, Svetlana, Edgars. 

Vai spēles ekspertiem izdosies tikt skaidrībā, kurš ir kurš? Kuram spēles dalībniekam būs jākāpj mugurā studijas lielākajam viesim – dzīvam zirgam? Vai jumiķis pārliecinoši staigās pa jumta kori un grāmatveža naudas aprēķini būs pareizi, lai Ints Teterovskis tiktu pie švītīga un stilīga kažociņa? Kurš no spēles ekspertiem iejutīsies jaunlaulātā lomā? 

Vai humorists Jānis Skutelis taksometrā, līdzi aicinot Žannu Dubsku, nokļūs līdz galamērķim uz kuru viņus vedīs īsts taksometra vadītājs vai kāds, kas par tādu uzdodas? Un ko šajā raibajā kompānijā darīs deputāts, kāds būs viņa uzdevums profesijas atrādīšanai? 

Aktieris Edgars Liepiņš ir teicis: “Ja mēs tikpat kaislīgi un aizrautīgi teiksim patiesību, kā mēs bieži melojam, tad būs labi.” LTV1 spēles “Kurš ir kurš?” sakarā nākas piekrist dižā aktiera vārdiem, jo jaunajā televīzijas spēlē valda gan amizanti baltie meli, gan aizrautīga patiesības meklēšana. 

Patīkamu skatīšanos kopā ar Latvijas Televīziju!