• Otrdiena, 2020. gada 4. augusts
  • Vārda diena: Romāns, Romualds, Romualda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Ar jauno sezonu LTV1 ēterā atgriezīsies populārais raidījums "4. studija"

 

No pirmdienas, 31.jūlija, plkst.18:56 ar jauno sezonu LTV1 ēterā atgriezīsies populārais raidījums “4. studija”. Kā jau ierasts, “neērtus jautājumus ērtākai ikdienai” risinās iemīļotie raidījuma vadītāji Sandra Kropa, Inese Vaikule, Ingus Ulmanis un Jānis Krops.

Jaunajā sezonā raidījuma žurnālisti turpinās risināt plašai sabiedrībai aktuālas problēmas, palīdzēs saprasties un rast risinājumus saskarsmē ar ierēdņiem, palīdzēs risināt sociālas problēmas. Īpaša uzmanība šajā sezonā tiks veltīta bērnu drošībai un sabiedrības iesaistei sociāli nelabvēlīgu ģimeņu identificēšanā.

Sezona atsākas laikā, kad vairums skatītāju vēl bauda vasaras atpūtu un steidz ievākt dabas veltes. Tāpēc raidījuma veidotāji lūkos, kā šogad veicies ar ražu, un, kā to uzglabāt ziemas krājumos.

Pavasara sezonā skatītāji ar lielu interesi iesaistījās mūsu jaunajā sižetu rubrikā “Tava daba”, kas top ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu. Cilvēka dabā ir mainīties, tāpēc ar sižetu ciklu “Tava Daba” turpināsim informēt un izglītot sabiedrību par atbildīgu dzīvesveidu, lai katrs no mums var mainīt savus ieradumus - savu dabu un kļūt pret vidi atbildīgs. Aicinām arī skatītājus sūtīt mums stāstus par cilvēkiem, kuri mainījuši savus ieradumus, lai palīdzētu videi ap mums tapt tīrākai. Šī sižetu cikla autore ir skatītāju iemīļotā raidījuma vadītāja Sandra Kropa.

Aicinām skatītājus iesūtīt savus jautājumus un ierosinājumus “4.studijai”, rakstot uz: 4studija@ltv.lv, zvanot pa tālruni 25644444, vai meklējiet mūs sociālajos tīklos “Twitter” un “Facebook”.