• Svētdiena, 2021. gada 24. janvāris
  • Vārda diena: Krišs, Eglons, Ksenija, Egle
  • Rīgā mākoņains, +3 °C, D vējš, 6,17m/s
LSM Bērnistaba

Ar otro sezonu LTV ēterā atgriežas neparastais sarunu raidījums “Ciemiņš virtuvē”

 

No šī gada 22. marta trešdienu vakaros plkst. 19:30 LTV1 piedāvā skatītājiem jau iecienītā pašmāju raidījuma “Ciemiņš virtuvē” otro sezonu. Tajā aktrise Anete Krasovska dosies ciemos pie Latvijā zināmām personībām. Viņai pievienosies arī šefpavārs Raimonds Zommers, kurš gatavos trīs ēdienus, izmantojot tikai slavenību ledusskapī esošos produktus.

Abi pārinieki ik nedēļu dosies pie kāda cita raidījuma viesa, ciemojoties viņu virtuvē. Kamēr atraktīvais šefpavārs Raimonds Zommers gatavos gardus ēdienus, viņa sabiedrotā – aktrise Anete Krasovska, iztaujās mājas saimniekus un atklās nedzirdētus stāstus par Latvijā mīlētām personībām. Šajā sērijā Anete un Raimonds ciemosies Vidzemē pie vienas no “Īstajām latvju saimniecēm” – Zandas Žentiņas. Anete uzzinās, kā savu dzīvi lauku sētā piepilda Zanda, bet šefpavārs Raimonds tikmēr pagatavos sēņu ragū ar cauraudzīti un parādīs, kā pagatavot izslavēto itāļu saldo ēdienu panna cotta, taču ar latviskām garšām.

Vienmēr enerģiskais un optimistiskais šefpavārs Raimonds Zommers ir saņēmis vairākus apbalvojumus pavāru konkursos ne vien Latvijā, bet arī ārvalstīs. Viņa radošo pieeju darbam, lielās darbaspējas un entuziasmu it novērtējuši daudzi. Savukārt jaunā aktrise Anete Krasovska plašu atpazīstamību un skatītāju mīlestību ieguvusi ar atveidoto Marijas lomu TV3 seriālā “Viņas melo labāk” un filmēšanās pieredzi ir guvusi jau kopš pusaudzes gadiem.