• Svētdiena, 2021. gada 24. janvāris
  • Vārda diena: Krišs, Eglons, Ksenija, Egle
  • Rīgā mākoņains, +3 °C, D vējš, 6,17m/s
LSM Bērnistaba

Ar otro sezonu LTV1 ēterā atgriežas iedvesmojošo stāstu raidījums "Karaliste"

 

No šī gada 16. marta katru ceturtdienu plkst. 21:15 LTV1 piedāvā skatītājiem jau iecienītā pašmāju raidījuma "Karaliste" otro sezonu. Tajā tiks stāstīts par cilvēkiem, kuri pēta, izgudro un dara savu darbu ar sirds mīlestību.

 

Raidījums "Karaliste" ir stāsti par īpašām vietām un cilvēkiem, kuri ir aizrautīgi izgudrotāji un pētnieki, spējot atrast īpašo zelta dzīslu pelēkā laukakmenī.

 

Raidījuma vadītāji Gustavs Terzens, Māris Olte un Pauls Timrots kā trīs tēva dēli durs nazi ozolā un šķirsies krustcelēs, lai dotos katrs uz savu debess pusi un atgrieztos atpakaļ, guvuši karalisku mācību.

 

Tāpat kā iepriekšējā sezonā, katrā no astoņām "Karalistes" epizodēm raidījuma vadītāji vētīs vīrišķīgas tēmas pārmaiņus pārī pa divi, bet laiku pa laikam viņiem palīgā nāks arī sievišķais spēks - Marta Selecka, Māra Sleja vai Dace Salnāja.

 

Sezonas pirmajā sērijā, kas būs skatāma LTV1 kanālā 16. martā plkst. 21.15, Gustavs dosies līdzi jaunsargiem vērot, kā jaunu vīriešu enerģiju pavērst drošā gultnē, lai tā nekļūtu par agresiju, savukārt Māris viesosies kaujas apģērbu ražotnē, lai uzzinātu, kā viņus droši ietērpt. Būs arī stāsts par ļaudīm, kuriem ziemā apģērbs nav nepieciešams, un uguni, kas plosīja Latvijas muižas 1905. gadā.

 

Raidījumu veido studija “VFS Films”, atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Swedbank un LTV. Raidījuma sadarbības partneri ir “Volvo” un žurnāls “Ir”.