• Piektdiena, 2021. gada 18. jūnijs
  • Vārda diena: Madis, Alberts
  • Rīgā skaidrs, +15 °C, D vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

Azarts un adrenalīns – Pasaules čempionāts hokejā Latvijas Televīzijā jau pēc pāris dienām

 

Sākoties Pasaules čempionātam hokejā, kas šogad no 4. līdz 20. maijam notiks Kopenhāgenā un Herningā, uz Dāniju dodas arī Latvijas Televīzijas sporta žurnālisti. LTV šogad piedāvās plašu PČ atspoguļojumu gan ziņu raidījumos, gan īpašu saturu sociālo tīklu lietotājiem.

Uz Herningu, kur savas apakšgrupas spēles aizvadīs Latvijas izlase, dosies LTV sporta žurnālisti Dāvids Erenštreits un Matīss Timofejevs. Abi žurnālisti ik dienu vēstīs par aktuālajiem notikumiem sižetos LTV1 sporta ziņās Rīta Panorāmā, Dienas ziņās, Panorāmā un Nakts ziņās. Tāpat LTV1 čempionāta laikā hokeja zīmē ritēs “Sporta studija” pirmdienu vakaros. Matīsam šis būs pirmais čempionāts, bet Dāvids, kurš pēdējo reizi kā reportieris devies uz PČ hokejā pirms teju 10 gadiem, stāsta, ka tā jebkuram žurnālistam ir aizraujoša pieredze. “Hokejistu paaudze kopš mana pēdējā čempionāta ir nomainījusies, tagad mums ir daudz plašākas iespējas būt uz vietas hallē, intervēt hokejistus,” par to, kas mainījies, stāsta Dāvids, kurš atminas arī laiku, kad hokejisti bija jāintervē aiz sētas vai pat pēc spēles viesnīcā. “Čempionāts ir tāda “švunka” žurnālista ikdienai, jo ir jāpaspēj tiešraidei, ziņām, internetam, un gribas izdarīt tiešām daudz un labi! Arī mēs strādājot iekrītam sportiskā azartā,” viņš saka.

Sekot līdzi Latvijas izlases gaitām šajā hokeja pavasarī varēs gan televīzijas ekrānā, gan interneta televīzijas platformās. LTV7 tiks nodrošinātas tiešraides no pirmās spēles starp mājiniekiem dāņiem un Vācijas izlasi, visām Latvijas izlases spēlēm, ikvakara spēlēm un finālspēles. Visas LTV7 pārraidītās spēles virszemes apraidē būs vērojamas SD izšķirtspējā, bet HD kvalitātē mūsu hokejistu cīņām Lattelecom Interaktīvās televīzijas klienti varēs sekot līdzi kanālā nr. 125, kur varēs atrast LTV7 kanālu, kas spēļu un hokeja studiju laikā tiks pārraidīts HD izšķirtspējā. HD kvalitātē spēles un to ierakstus varēs vērot arī lietotnē Shortcut un sabiedrisko mediju satura atskaņotājā Replay.lv.

Pārējās čempionāta spēles būs vērojamas kanālā 360TV (Lattelecom Interaktīvajā televīzijā un lietotnē Shortcut HD kvalitātē, bet virszemes apraidē – SD izšķirtspējā) un kanālā 360TV Hokejs HD (Lattelecom Interaktīvajā TV un lietotnē Shortcut). Pirmajai spēlei 4. maijā, kurā tiksies Krievijas un Francijas izlases, plkst. 17.05 tiešraidē sekot līdzi varēs kanālā 360TV, savukārt 360TV Hokejs šajā laikā varēs vērot Amerikas un Kanādas spēli.  Arī vakarā norisināsies divas spēles – plkst. 21.05 kanālā 360TV rādīs Zviedrijas un Baltkrievijas spēli, savukārt LTV7 pārraidīs Vācijas un Dānijas dueli.

Pirms pirmās mājinieku, visām Latvijas izlases spēlēm un pirms finālspēles LTV7 būs vērojama īpaša hokeja studija – prognozes, analīze un aktuālākā informācija no Dānijas kopā ar Armandu Puči un Oļegu Sorokinu.

4. maijā, plkst. 20.30, LTV7 sāksies Hokeja studija ar Armandu Puči un Oļegu Sorokinu, bet plkst. 21.05 – būs vērojama mājinieku dāņu cīņa pret Vācijas valstsvienību. Pirmā Latvijas izlases spēle – pret Norvēģijas izlasi – būs skatāma 5. maijā, plkst. 13.05, LTV7. Pirms spēles – plkst. 12.30 – Hokeja studija.