• Svētdiena, 2020. gada 1. novembris
  • Vārda diena: Ikars
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Draudzīgā gaisotnē aizvadīta jauniešu seriāla “16+” atklāšana

 

Vakar, 18. septembrī, Latvijas Televīzijā aizritēja jaunā seriāla “16+” atklāšana, kurā tā pirmo sēriju pirmizrādi vērot aicināta bija gan seriāla komanda, gan zināmi Latvijas Youtube vides pārstāvji un citi sabiedrībā atpazīstami ļaudis. Plašākai auditorijai pirmās sērijas būs pieejamas jau šo piektdien – 21. septembrī.

Viesu vidū bija gan tādi youtuberi kā Rojs Linkevičs (pazīstams arī kā Rojs Rodžers), Amanda Doroteja Razma (Dorothea TV), Kristaps Graufelds (Joret) un citi. Tāpat ieradās Baiba Sipeniece, kuras meita Grieta atveido vienu no galvenajām lomām, diriģents Jānis Ernštreits, Sergejs Timoņins no Kinokulta, Latvijas Radio Pieci.lv balsis Karmena Stepanova un Linda Samsonova, Draugiem.lv pārstāvis Jānis Palkavnieks un citas atpazīstamas personības. Pasākumu vadīja grupas “Sudden Lights” solists Andrejs Reinis Zitmanis. Par atmosfēru rūpējās Latvijas Radio Pieci.lv ētera balss Toms Grēviņš, kurš seriālā darbojās kā tā mūzikas redaktors, un muzikālu pārsteigumu sanākušajiem nodrošināja jaunā un daudzsološā grupa Klicks. Pēc oficiālajām uzrunām notika arī seriāla pirmo divu sēriju pirmizrāde.

Jau vēstīts, ka jaunā seriāla stāsta centrā ir četru draugu kompānija – Māra, Mārtiņš, Edgars un Pauls, kuri mācās vienā klasē. Sākoties jaunajam mācību gadam, klasei pievienojas divas meitenes – Laura un Amanda, kuru ierašanās un attieksme sašķoba it kā stabilo draudzību. Sākas notikumu virkne, kurā tiek ierauti visi, un ir skaidrs, ka neviens no jauniešiem bez draugu palīdzības pats no tās tik viegli ārā netiks. Seriālu režisējis Uldis Cipsts, scenārija autori – Artis Dobrovoļskis un Osvalds Zebris, bet galvenās lomas atveido jaunieši bez iepriekšējas pieredzes aktiera darbā – Grieta Sipeniece, radio Pieci.lv balss Aleksis Vilciņš, Augusts Barkovskis, Helēna Kuple, Kristaps Brēmers un Annija Ūsīte.

Visas sērijas būs vērojamas seriāla Youtube kontā - http://ej.uz/serials16plus. Informāciju par to, kad tiks publicēta jaunākā epizode, varēs atrast seriāla Instagram kontā – https://www.instagram.com/serials16plus/. Šī informācija tiks izziņota arī Latvijas RadionPieci.lv rīta programmā “Pieci rīti”. Informāciju par seriālu iespējams atrast arī tā Facebook kontā https://www.facebook.com/serials16plus/