• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Einārs Giels un Eva Juhņēviča darbu LTV valdē uzsāks 15. aprīlī

 

Šodien, 28. martā, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) LTV valdes priekšsēdētāja amatā iecēla biznesa konsultantu, SIA Olainfarm mārketinga tirgus datu analītiķi Eināru Gielu, savukārt par LTV valdes locekli digitālās attīstības un satura jautājumos iecelta XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča. Darbu LTV valdē abi uzsāks 15. aprīlī. Gan valdes priekšsēdētājam, gan valdes loceklei digitālās attīstības un satura jautājumos būs strauji jāiepazīstas ar LTV darbību, lai pēc iespējas ātrāk uzsāktu darbu pie LTV budžeta, sabiedriskā pasūtījuma un stratēģijas izstrādes.

LTV valdes loceklis Ivars Priede, komentējot NEPLP izvēli, norāda, ka cer uz veiksmīgu sadarbību ar jaunajiem kolēģiem: “Gan Eināram Geilam, gan Evai Juhņēvičai būs ļoti ātri jāiepazīstas ar jaunajiem pienākumiem un paveicamajiem darbiem, lai mēs pēc iespējas ātrāk varam sākt strādāt vienotā režīmā, jo šajā periodā īpaši svarīgs būs valdes kā vienotas komandas darbs. Šobrīd prioritātes ir pilnīgi skaidras: budžeta pieņemšana, sabiedriskā pasūtījuma izstrāde, LTV vidēja termiņa darbības stratēģijas un digitālās attīstības stratēģijas izstrāde. Visi šie uzdevumi ir darbietilpīgi, tāpēc jārēķinās, ka pirmais darba cēliens nebūs viegls.”

Einārs Giels ir biznesa konsultants, lektors un AS Olainfarm mārketinga tirgus datu analītiķis. Nedēļas sākumā, konkursa 3. kārtas ietvaros tiekoties ar LTV kolektīvu, Giels, vēstot par savu piedāvājumu LTV attīstībai, piedāvāja atrast papildu resursus pašā uzņēmumā, maksimāli optimizējot visus iekšējos procesus, kā arī aicināja sekot aktuālām nozares novitātēm, piemēram, ieviešot 360 grādu kameras risinājumu, kas varētu uzrunāt jaunāku auditoriju.

Evas Juhņēvičas pēdējā laika vērienīgākais darbs ir simtgades Dziesmu un deju svētku izpilddirektores amatā. Iepriekš viņa strādājusi Jūrmalas domē, kur vadījusi mārketinga nodaļu, bet iepriekš strādājusi par reklāmas aģentūras “McCann” direktori.

Darbu LTV valdē kopā Ivaru Priedi, LTV valdes locekli finanšu jautājumos, abi uzsāks 15. aprīlī.