• Ceturtdiena, 2020. gada 9. aprīlis
  • Vārda diena: Valērija, Žubīte, Alla
  • Rīgā +7.4°C, DR vējš 2.2m/s, 758mm Hg, 59%
LSM Bērnistaba

Eiropas čempionāta spēles pludmales volejbolā – no 3. līdz 8. jūnijam LTV

 

No 3. līdz 8. jūnijam Latvijas Televīzija pārraidīs Eiropas čempionāta spēles pludmales volejbolā. Galvenais Eiropas turnīrs norisināsies Itālijas pilsētas Kaljāri pludmales stadionā. Turnīrā piedalīsies arī trīs Latvijas vadošie vīriešu dueti Aleksandrs Samoilovs – Jānis Šmēdinš, Mārtiņš Pļaviņš - Aleksandrs Solovejs un Toms Šmēdiņš – Jānis Pēda.

Pirmo trīs sacensību dienu spēles būs redzamas tikai portālā www.ltv.lv, jo tās netiek producētas atbilstoši televīzijas standartam. Paredzams, ka spēles ar Latvijas komandu piedalīšanos, kuras notiks uz centrālā laukuma, tiks pārraidītas ar komentāru latviešu valodā. Vienlaikus tiks pārraidītas spēles arī no otra spēļu laukuma.

Sākot no ceturtdaļfināliem, kas sāksies piektdienas pēcpusdienā un turpināsies līdz svētdienas pēcpusdienai, LTV7 tiešraidēs tiks pārraidītas visas izšķirošās spēles. Arī tās būs iespējams vērot portālā www.ltv.lv.

Izloze notiks pirmdien, 2. jūnija vakarā, kad arī taps zināmi apakšgrupu sastāvi un spēļu kalendārs. Spēles komentēs volejbola eksperti Kaspars Timermanis un Jānis Celmiņš.