• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā mākoņains, -18 °C, Z vējš, 0,51m/s
LSM Bērnistaba

Elitu trīsvienība paliek nepārspēta

 

“Mana dziesma” 11.raidījumā uzvar Elita Patmalniece, Elita Mīlgrāve un Elita Veidemane

Svētdienas vakarā Latvijas Televīzijas skanīgākajā šovā “Mana dziesma” skanēja Maestro Raimonda Paula neatkārtojamie dueti. Pat Guntara Rača un Normunda Jakušonoka izģērbšanās nelīdzēja un uzvaras laurus plūca trīs šarmantas, Paula mūzikā zinošas Elitas – Elita Patmalniece, Elita Mīlgrāve un Elita Veidemane. Spēles gaisotne bija ļoti draudzīga. Komandu sniegums bija līdzvērtīgs un spēles rezultātu izšķīra tikai 1 punkts!

No 8.novembra “Mana dziesma” uzsāka sešu raidījumu ciklu, kas veltīts Maestro Raimonda Paula 80-tajai jubilejai un viņa daiļradei vairāku gadu desmitu garumā. Visa vienpadsmitā raidījuma garumā skanēja izcilākās dažādu laiku Maestro duetiem sacerētās dziesmas “Vēju stundā”, “Griezīte”, “Mēmā dziesma”, “Rudacīte”, “Lakstīgala” un citas.

Dalībnieki pierādīja, ka viņiem piemīt lieliska gaume Paula labāko dueta dziesmu izvēlē un viņi ir arī zinoši faktors par šo dziesmu tapšanu, atskaņošanas laiku un to izpildītājiem. Kā nekā viņi visi kaut kādā veidā ir saistīti ar Maestro un viņa daiļradi! Spēles laikā valdīja lieliska gaisotne, ko akcentēja iemīļota un labi zināma mūzika, kuru klausoties, gribas dungot līdzi.

Taču bija arī pāris spraigi momenti! Allaž tik nosvērtais Guntars Račs un Normunds Jakušonoks tik ļoti aizrāvās “Mana dziesma” Popielā, ka žaketes lidoja! Abu kungu atraktivitāte un Ivo Fomina divbalsīgi izpildītā “Sikspārņa Fledermauša šūpuļdziesma” palīdzēja nopelnīt vēl vienu punktu savai komandai. Savukārt Elita Patmalniece bija nepārspējama zīmēšanā un uzstādīja absolūtu ātruma rekordu – Elita Veidemane un Elita Mīlgrāve nieka 4 sekundēs atminēja uzzīmēto dziesmu “Zilie lini”. Elitai Patmalniecei vajadzēja vien pāris rokas kustības, lai atainotu šīs dziesmas nosaukumu. “Mana dziesma” Fināla sprintā kungu komandai tikpat kā izdevās izcīnīt uzvaru – no uzvaras viņus šķīra tikai viens punkts! Redzēsim kā kungu komandai klāsies nākamajā spēlē, kas LTV1 ēterā būs skatāma 15.novembrī pulksten 21:20. Spēles tēma – “Raimonda Paula dziesmas Latvijai”.

Gaidot nākamo raidījumu, skatītājiem ir iespēja pašiem kļūt par spēles “Mana dziesma” spēlētājiem un pārbaudīt savas zināšanas par Raimonda Paula dziesmām! Portālā draugiem.lv ir aktivizēta spēle “Mana dziesma”. Ikvienam tās spēlētājam būs iespēja atbildēt uz dažādiem jautājumiem par un ap Raimonda Paula mūziku. Pareizās atbildes varēs uzzināt skatoties “Mana dziesma” raidījumu 15.novembrī pulksten 21:20 LTV1 ēterā.  

Raidījums “Mana dziesma” tiešraidē un pēc ētera skatāms Latvijas Televīzijas mājas lapā http://ltv.lsm.lv/lv/izklaide/mana-dziesma/ .