• Pirmdiena, 2020. gada 21. septembris
  • Vārda diena: Matīss, Modris, Mariss
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Jaunumi un pārbaudītas vērtības britu vasarā Latvijas Televīzijā

 

Arī šovasar Latvijas Televīzija skatītājiem piedāvās gan pārbaudītas britu vērtības, gan pavisam jaunus seriālus. Britu humors, spilgti varoņi un aizraujoši notikumi – tas viss LTV1 vasaras programmā.

No 2. jūnija būs vērojams pavisam jauns britu seriāls – “Šekspīra un Hetavejs”. Izbijušajai frizierei Luellai Šekspīrai ir aizdomas, ka viņas līgavaiņa pagātne ir noslēpumaina un tumša. Topošā sieva uzmeklē privātdetektīvu Frenku Hetaveju. Par spīti atklājumiem, Luella tomēr apprecas, taču laulāto kopdzīve nav ilga, jo vīrs tiek nogalināts. Galvenais aizdomās turamais ir pati Luella. Seriālu varēs vērot sestdienu vakaros, divās sērijās pēc kārtas. Pirmās divas – jau 2. jūnijā, plkst. 21.20 LTV1. No 12. jūlija piedāvāsim skatītājiem vēl vienu jaunumu – seriālu “Rivjēra”. Džordžīnas bagātais vīrs tiek nogalināts, un viņa atklāj, ka dzīve, ko viņš viņai nodrošinājis, ir balstīta intrigās un nodevībā. Franču Rivjēras krāšņums un bagātnieku dzīve – ceturtdienu vakaros, no 12. jūlija, plkst. 22.00 LTV1.

Sākot ar 4. augustu LTV1 būs vērojams pavisam jauns komēdijseriāls “Gandrīz brīvdienas”. Tas ir komisks stāsts par to, kā divi pensionēti kaimiņi – Fils un Edīte – plāno apprecēties un laiskās vecumdienas pavadīt ārvalstīs. Tomēr plāni izjūk, kad Edītes dēls pēc krīzes savā ģimenē nolemj atgriezties pie mātes. Ģimenes ikdienas komiskajām likstām būs iespējams sekot līdzi no 4. augusta, no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 19.55 LTV1.

Tāpat šovasar 1963. gadu Lielbritānijā sagaidīs jau zināmās vecmātes seriāla “Izsauciet vecmāti” septītajā sezonā. Smagais un rūpju pilnais darbs un laikmeta diktētās problēmas būs vērojamas pirmdienās, no 9. jūlija, plkst. 21.10 LTV1.

Ekstravaganti un reizumis pavisam traki piedzīvojumi turpināsies rakstnieka Džeralda Darela autobiogrāfiskā darba “Darelu ģimene” jaunākajā – trešajā sezonā. Aizraujošajiem notikumiem 1937. gadā un Grieķijas dabas skaistumam  būs iespējams sekot līdzi svētdienās, no 15. jūlija, plkst. 21.10 LTV1.

No 25. jūnija starp “Dienas ziņām” un “Panorāmu” sekosim līdzi jau pārbaudītām vērtībām. No pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.55 būs skatāma seriāla “Nāve paradīzē” trešā sezona, bet pēc tam, plkst. 19.55, jau iecienītā situāciju komēdija “Miranda”. Savukārt ik vasaru gaidītā britu komēdijseriālu klasika – “Smalkais stils”, šogad divās sērijās pēc kārtas būs skatāms sestdienu pievakarēs, no 14. jūlija, plkst. 19.20 LTV1.