• Otrdiena, 2020. gada 11. augusts
  • Vārda diena: Liega, Olga, Zita, Zigita
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Latvijas Gada balvas sportā 2014 pasniegšanas ceremonija – LTV1 tiešraidē

 

Otrdien, 23.decembrī pulksten 21:15, LTV1 tiešraidē no kultūras pils “Ziemeļblāzma” būs skatāma Latvijas Gada balvas sportā 2014 pasniegšanas ceremonija, kurā svinīgi tiks pielikts punkts aizejošajam sporta gadam, sveikti valsts izcilākie sportisti, treneri un komandas, kā arī atzīmēti spilgtākie sporta notikumi.

Noslēguma ceremonijā pavisam tiks pasniegtas balvas 16 nominācijās: Labākais Latvijas sportists un Labākā Latvijas sportiste, Labākais tehnisko sporta veidu sportists, Labākais Latvijas treneris, Labākā Latvijas sporta spēļu komanda, Labākā Latvijas komanda individuālajos sporta veidos, Gada uzlecošā zvaigzne, Gada sporta notikums Latvijā, Par cīņas gribu, Paraugs sportā, Gada sporta skolotājs, Mūža ieguldījums Latvijas sportā, Latvijas populārākais sportists, Latvijas Paraolimpiskās komitejas speciālbalva, LOK speciālbalva, kā arī Latvijas Televīzijas speciālbalva.

Latvijas Gada balvas sportā 2014 svinīgo ceremoniju caurvīs stāsts par sportista dzīves divām pusēm – skarbo ikdienas darbu treniņos un darba saldajiem augļiem, stāvot uz goda pjedestāla un saņemot medaļas. Skatītājus ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs grupas “Carnival Youth”, “Dzelzs Vilks” un “BIG AL & Jokers” ar atraktīvo lietuvieti Aļģirdas Šuminskas priekšgalā. Sportisku noskaņu radīs gaisa akrobāti, vingrotāji un citi spēka paraugdemonstrējumu meistari.

Ceremoniju vadīs Nacionālā teātra aktieris, leģendārās filmas par basketbolu “Sapņu komanda” varonis Jānis Vimba un Dailes teātra aktrise Lidija Pupure. Balvas pasniegs tautā iemīļoti aktieri, uzņēmēji un nopelniem bagāti sportisti. Ceremonijas režisors – Pauls Timrots.