• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Latvijas Televīzija iekļūst "Ilgtspējas indeksa" sudraba kategorijā

 

Ikgadējā "Ilgtspējas indeksā" Latvijas Televīzija šogad spērusi soli uz priekšu un kopā vēl ar 20 uzņēmumiem iekļuvusi sudraba kategorijā.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītas metodoloģijas, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā.

"Neapšaubāmi, tas ir nozīmīgs apliecinājums tam, ka Latvijas Televīzija dodas pareizajā virzienā, darbojas sistemātiski un ar skaidri definētiem mērķiem. Būtiski ir neapstāties pie sasniegtā, ir svarīgi visā, ko mēs darām, stiprināt neatkarību, atbildību un izcilību. Šobrīd īpašu uzmanību veltām darbībām vides un zaļās domāšanas kontekstā," uzsver LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte.

"Ilgtspējas indeksa" iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts. Nacionālā līmeņa sociālie partneri Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Latvijas Televīzijas vīzija ir atbildīgs, neatkarīgs un izcils uzņēmums, kurš iedvesmo, informē, izglīto un izklaidē sabiedrību.

Mūsu korporatīvā sociālā atbildība ir proaktīva rīcība sabiedrībai būtisku tēmu integrēšanā raidījumu saturā un ārpusdarba aktivitātēs.