• Sestdiena, 2020. gada 4. jūlijs
  • Vārda diena: Sandis, Uldis, Ulvis, Sandijs
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Latvijas Televīzija jaunajā sezonā piedāvās aizraujošu izklaides šovu "Kurš ir kurš?"

 

Šova pamatideja ir parādīt, cik mēs Latvijā esam unikāli, kādās profesijās strādājam, kādi ir mūsu vaļasprieki un nodarbošanās. Starp mūsu sabiedrības locekļiem var uzmirdzēt īstas zvaigznes, daudzas, jo daudzas profesijas ir interesantas, neatkārtojamas, aizraujošas, iemīļotas un nozīmīgas.

"Neatkarīgi no vecuma katrs cilvēks savā zemapziņā ir brīnumus mīlošs un aizrautīgs bērns. Ikvienam no mums piemīt radošums, azarts un dzīvesprieks. To apzināties un izbaudīt aicina jaunā LTV1 spēle "Kurš ir kurš"," atklāj Z. Daudziņa.

Zīmīgi, ka televīzijas šovs "Kurš ir kurš?" jau vairākus gadus veiksmīgi pārraidīts daudzās pasaules valstīs - Francijā, Dānijā, Velsā, Kanādā, Itālijā, Portugālē, Zviedrijā, Norvēģijā, Grieķijā, Turcijā.

Kas notiek pirmajā brīdī, kad satiekam kādu cilvēku, kad ieraugām viņu pirmo reizi? Mēs nekavējoties veidojam savu priekšstatu par viņu, un tas bieži ir balstīts uz pirmā brīža emocijām - vērtējumu, stereotipiem, pieņēmumiem, aizspriedumiem. TV šovs “Kurš ir kurš?” aktualizēs cilvēka īpašības, kas cieši saistītas ar viņa profesiju, apspēlēs tās, neaizmirstot par humoru, smieklu devu un asprātīgām provokācijām.

Katrā raidījumā piedalīsies seši dalībnieki, katrs pārstāvot savu profesiju. Tie būs dažāda vecuma sievietes un vīrieši, kuriem katram ir konkrēts darbs, hobijs, nodarbošanās vai talants (piemēram, skolotājs, pavārs, celtnieks, masieris, jātnieks, vetārsts, florists u.c.). Dalībniekiem būs jāliek lietā savas aktiera dotības, dedukcija, instinkts, improvizācijas prasmes, jāizceļ profesijas īpašā nozīme, lai ar patiesu azartu varētu nojaukt pēdas ekspertu komandām.

Katrā raidījumā piedalīsies  divas ekspertu komandas, kurās būs sabiedrībā atpazīstami, populāri  cilvēki.  Viņu uzdevums būs noteikt - kurš  patiesībā ir kurš? Liekas gaužām vienkārši? Taču patiesībā tā nemaz nebūs, jo ikviens no dalībniekiem apgalvos, ka tieši viņš ir gan skolotājs vai pavārs, gan celtnieks vai masieris.

Dalībnieku un ekspertu komandas uz katru spēli mainīsies, tādējādi astoņu raidījumu laikā skatītājiem būs unikāla iespēja iepazīties ar 48 interesantām un aizraujošām profesijām un šo profesiju pārstāvjiem. 

Taču tas vēl nav viss! Lai spēli padarītu vēl aizraujošāku, dalībnieki studijā veiks dažādus eksperimentus, kas ataino viņu profesiju.  Piemēram, dalībnieks, kurš ekspertu komandai pārsteidzoši atgādinās vetārstu, tiks aicināts studijā veikt “eksperimentu” - noteikt piecu suņu šķirnes un veikt pirmo veselības pārbaudi vienam no suņiem.

Spēlē iesaistīties arī skatītāji LTV studijā. Viņiem būs iespēja balsot par katru no sešiem eksperimentiem un izteikt savu viedokli - vai tiešām cilvēks, kurš veic uzdevumu,  ir tās profesijas pārstāvis, par kuru uzdodas?

Šis būs gudrs, atraktīvs, Latviju un tās cilvēkus mīlošs raidījums! Patīkamu skatīšanos kopā ar Latvijas Televīziju!