• Otrdiena, 2020. gada 11. augusts
  • Vārda diena: Liega, Olga, Zita, Zigita
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Latvijas Televīzija piedāvās jaunu meksikāņu seriālu "Pamosties līdzās"

 

No trešdienas, 11.oktobra, Latvijas Televīzija saviem skatītājiem piedāvās jaunu meksikāņu seriālu "Pamosties līdzās". Tas būs vērojams LTV1 ēterā darbdienu rītos plkst.9.35.

Meksikāņu telenovele "Pamosties līdzās" pirmizrādi piedzīvoja 2016. gada augustā. Tai kopumā ir 122 sērija.

Seriāls ataino ziedu audzētāju dzīvi, kuru caurvij centrālais mīlas stāsts starp Maiju un Pavlo. Abi nāk no dažādām ģimenēm ar dažādu vēsturi, kas viņu attiecības padara teju neiespējamas. Taču pretoties jūtām nav nemaz tik viegli.

Pavlo lomā darbojas Daniels Arenass. 38 gadus vecais kolumbiešu aktieris ir Dienvidamerikā labi zināms ar savām lomām vairāk nekā desmit seriālos, ticis nominēts arī vairākiem apbalvojumiem. D. Arenass ir jaunākais un sestais bērns savu vecāku kuplajā ģimenē. Aktierspēli viņš apguvis ASV.

Maijas lomā spēlē 25 gadus vecā meksikāņu aktrise Ela Veldena. Viņa savā dzimtenē labi zināma arī kā modele, kas redzama daudzās reklāmās un mediju kampaņās. Savukārt par lomu seriālā "Muchacha italiana viene a casarse" viņa saņēma labākās jaunās aktrises balvu.

Seriāls sākumā Maija stāsta savai draudzenei Frīdai, ka ir lūgusi savam puisim Federiko ieturēt abu attiecībās pauzi. Frīda to atbalsta un uzskata, ka Maijai jāatrod cits pielūdzējs, jo Federiko viņu nedara laimīgu. Federiko negrib Maiju zaudēt. Mehiko miesassargs Pavlo (otrajā vārdā Erminio) pastāsta savas vienības komandierim Alvaro, ar iesauku Negro, ka nolēmis bildināt savu meiteni Sindiju, uzdāvinot viņai saderināšanās gredzenu. 

Uzņēmēja – ziedu audzētāja Antonija iebilst savam vīram Elihio, sakot, ka nav nekādas vajadzības nolīgt miesassargus, lai gan viņi ir saņēmuši draudus, ka Antonija varētu tikt sagūstīta, jo viņa nevēlas zaudēt privāto dzīvi. Hjūstonā Otons iesaka Federiko neatcelt šovu, ko tas ir sagatavojis kā pārsteigumu Maijai viņas dzimšanas dienā. Maija piedalās kādā operācijā, bet tās laikā atceras notikumus no savas bērnības, kuros gāja bojā viņas mazais brālis Gaels, un šīs atmiņas viņu paralizē. Mehiko automašīnu, kurā brauc Antonija un Elihio, aptur bruņoti vīri, kas mēģina nolaupīt Antoniju. Pavlo, tiek ievainots. Elihio nolīgst Pavlo un vēl divus vīrus no komandas par Antonijas miesassargiem. 

Federiko lūdz Maijas roku. Mehiko Pavlo pastāsta vectēvam Silvestrem, ka ir sarāvis attiecības ar Sindiju. Antonija neveiksmīgi mēģina tikt vaļā no saviem miesassargiem. Kādā suvenīru veikalā Maija nofotografē Pavlo ar eņģeļa spārniem fonā. Pavlo pamana Maiju un viņu skatieni satiekas.

Patīkamu skatīšanos kopā ar Latvijas Televīziju!