• Pirmdiena, 2020. gada 13. jūlijs
  • Vārda diena: Margarita, Margrieta
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Latvijas Televīzija piedāvās noskatīties Vācijā tapušās romantiskās drāmas "Mīlestība, bērni un karsta sirds"

 

Trīs oktobra svētdienu vakarus pēc kārtas Latvijas Televīzija saviem skatītājiem piedāvās noskatīties Vācijā tapušās romantiskās drāmas "Mīlestība, bērni un karsta sirds".

1. oktobrī plkst.18.50 LTV1 ēterā būs vērojams romantiskās drāmas "Mīlestība, bērni un karsta sirds" sākums. Labsirdīgajai un izpalīdzīgajai vecmātei Antonijai apnikusi viņas drauga Štefena neuzticība, un viņa dodas darbā uz klīniku Bavārijas laukos, kur jau strādā viņas draudzene Helēna. Lai gan personāls, it īpaši vecmāšu priekšniece Fronija, sākumā izturas ar neuzticību pret Antonijas darba metodēm, tomēr drīz vien viņa iedzīvojas jaunajā vietā. Viņai rodas savstarpējas simpātijas ar nodaļas galveno ārstu Tomasu Helmani, lai gan viņš ir saderināts ar klīnikas vadītāja meitu. Pēc smagām mājas dzemdībām, kurās abi piedalās, simpātijas kļūst vēl dziļākas. Kad ierodas Štefens un bildina Antoniju, attiecības sarežģījas vēl vairāk.

8. oktobrī plkst.18.50 piedāvāsim drāmu "Mīlestība, bērni un karsta sirds. Solījums". Tomass Helmanis ir kļuvis par klīnikas vadītāju un dzīvo kopā ar Antoniju. Antonija kopā ar Helēnu un Froniju veiksmīgi aprūpē jaunās māmiņas un jaundzimušos. Tad Tomasa vietā par nodaļas galveno ārstu ierodas Markuss Leitners, ar kuru kopā Antonija savulaik ir strādājusi. Tomass kļūst greizsirdīgs. Situāciju vēl vairāk sarežģī Helēna, kura kādā jaukā dienā ar koferiem stāv pie Tomasa un Antonijas mājas durvīm, jo viņas dzīvoklis ir applūdis. Arī pār klīniku savilkušies negaisa mākoņi, jo privāto klīniku apvienības valde grasās slēgt dzemdību nodaļu. Taču Tomasa galvā rodas plāns, kā situāciju vērst par labu.

Savukārt 15. oktobrī plkst.18.50 LTV1 ēterā būs "Mīlestība, bērni un karsta sirds. Jauni ceļi". Skatītāji uzzinās, ka Antonija ir pieņēmusi Tomasa bildinājumu. Tomēr viņa māte grib iejaukties abu kopējā ikdienā, kas pamatīgi sarežģī jaunā pāra attiecības.

Romantisko drāmu "Mīlestība, bērni un karsta sirds" no 2006. līdz 2012.gadam Vācijā pārraidīja telekanāls ZDF. 

Galvenās lomas atveido Vācijā labi pazīstamie aktieri Mariona Krahta un Mihaels Rols. Viņu kontā ir piedalīšanās teju 100 filmās vai seriālos.

M. Rols ir arī helikoptera pilots, kopš 20 gadu vecuma aizrāvies ar golfa spēli, darbojas arī kā slēpošanas instruktors un spēlē arī ģitāru.