• Trešdiena, 2021. gada 28. jūlijs
  • Vārda diena: Cecīlija, Cilda
  • Rīgā migla, +17 °C, D vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

Latvijas Televīzija piedāvās pirmizrādi - dokumentālo filmu "Pauls no Kalvenes"

 

Trešdien, 20.decembrī, plkst.19.30 Latvijas Televīzija LTV1 ēterā piedāvās pirmizrādi - Dāvida Ernštreita veidoto dokumentālo filmu "Pauls no Kalvenes".

Pasaules čempiona Paula Jonasa stāsts nesākas brīdī, kad viņš nokļuva labākajā pasaules komandā. Tas nesākas arī tad, kad viņš piecu gadu vecumā pirmo reizi uzkāpa uz motocikla, un pat ne tad, kad ienāca šajā pasaulē. Viņa stāsts sākas ar tēva Kaspara pārliecību, kāda ir jēgpilna dzīve. Kad viņu dzīvē uz palikšanu ienāca arī motokross, tad mērķtiecībai un spītībai pievienojās apsēstība ar izcilības ideju. Arvien kļūt labākam, līdz pašai virsotnei.

"Es negribu izniekot savu dzīvi maziem mērķiem. Vienā brīdī nogriezu kā ar nazi - nevadīju vairs sporta dzīvi Kalvenē, nebiju vairs deputāts un virves vilcēju treneris. Visu enerģiju atdevu Paulam", saka Kaspars Jonass. "Ja man tas nepatiktu, tad mēs to nedarītu", piebilst Pauls. Tas vienkārši nav iespējams, jo motokross ir viens no grūtākajiem un bīstamākajiem sporta veidiem.

Filma ir stāsts par ģimenē ieliktām vērtībām, pastāvīgu attīstības ceļu un ziedošanos. Apsēstību par pilnveidošanās un progresa ideju. No pirmajiem nobrauktajiem metriem piemājas pļavā Kalvenē līdz motokrosa virsotnei - pasaules čempiona titulam.

Kā zināms, 20 gadus vecais Jonass šogad pārrakstīja Latvijas motokrosa vēsturi un kļuva par MX2 klases pasaules čempionu.

Patīkamu skatīšanos kopā ar Latvijas Televīziju!