• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Latvijas Televīzija pirms Eirovīzijas fināla piedāvās tiešraidi "Latvija, turam īkšķus!"

 

Sestdien, 13.maijā, plkst.21:25 LTV1 ēterā pirms lielā Eirovīzijas fināla tradicionāli notiks tiešraide „Latvija, turam īkšķus!”. Šoreiz gan Latvijas pārstāvji „Triana Park” par pārsteigumu daudziem neiekļuva Eirovīzijas konkursa finālā, tāpēc tiešraidē tiks analizēti arī neveiksmes cēloņi, atklāj producente Ilze Jansone.

Tiešraide notiks no kinoteātra „Kino Citadele”, kur kopā ar Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa „Supernova” dalībniekiem, grupas „Triana Park” atbalstītājiem, kā arī Eirovīzijas faniem analizēsim pirmā pusfināla rezultātus un iemeslus Latvijas palikšanai ārpus lielā fināla. Pirmo reizi “Kino Citadele” kopīgi notiks lielā Eirovīzijas fināla skatīšanās uz lielā ekrāna.

Tiešraidi vadīs Ketija Šēnberga un žūrijas pārstāvis DJ Rudd, bet kā eksperti rezultātus analizēs Eirovīzijas konkursu ilggadējs dalībnieks un pārzinātājs Lauris Reiniks, šī gada starptautiskās žūrijas pārstāvis, grupas "DaGamba" dalībnieks Valters Pūce.

Iespaidos par to, kā ir atrasties uz tik lielas skatuves intensīvā mēģinājumu un interviju procesā, stāstīs iepriekšējo „Supernovas” sezonu uzvarētāji Aminata un Justs.

Par Agneses Rakovskas vizuālā tēla un tērpa izveidi stāstīs tērpu autors Artis Štamgūts. Dzirdēsim arī pašas grupas viedokli un šā brīža sajūtas, un mēģināsim noskaidrot aktuālāko jautājumu – kāpēc piedzīvojām neveiksmi?

Finālu LTV1 komentēs Valters Frīdenbergs un Toms Grēviņš. Latvijas balsošanas rezultātus finālā paziņos Aminata.

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiek Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, jo pērn Stokholmā notikušajā konkursa finālā uzvarēja dziedātāja Džamala no Ukrainas.

Jāatzīmē, ka ar nebanku kredītdevēja "Ondo.lv" finansiālu atbalstu veidots "Triana Park" priekšnesuma mākslinieciskais noformējums.

Eirovīzijas uzticamais sadarbības partneris ir Ventspils pilsēta.

FOTO: Andress Pattig, EBU