• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Latvijas Televīzija plaši atspoguļos pašvaldību vēlēšanu norisi

 

Sestdien, 3.jūnijā, pašvaldību vēlēšanu dienā, Latvijas Televīzija visas dienas garumā piedāvās ziņu speciālizlaidumus, kuros tiks sniegta jaunākā informācija par vēlēšanu norisi Latvijā, informējot par vēlētāju aktivitāti un noskaņojumu, kā arī piedāvājot tiešraides no vēlēšanu iecirkņiem.

Latvijas Televīzijas Ziņu dienests pirmo reizi vēlēšanu dienā piedāvās ziņu izlaidumus katru stundu, sākot no plkst.7:00 rītā līdz ar vēlēšanu iecirkņu atvēršanu visā Latvijā līdz plkst.18:00.

Starplaikos visas dienas garumā LTV1 ēterā būs iespējams redzēt, ko “Tautas Panorāmai” teica iedzīvotāji Latvijas pilsētās un novados, sagaidot pašvaldību vēlēšanas.

Visas dienas garumā uzzināt jaunāko informāciju par vēlēšanu gaitu ikviens varēs arī LTV Ziņu dienesta sociālo tīklu kontos.

Vēlēšanu gaitai varēs sekot līdzi arī kanālā LTV7 ar ziņu izlaidumiem krievu valodā plkst.9:30, 12:30 un 16:35, bet plašāki ziņu izlaidumi LTV7 ēterā būs plkst.19:00 un 22:00.

Kā ierasts, plkst.20:30 LTV1 ēterā darbu sāks “Panorāma”, ziņojot par jaunākajām vēlēšanu dienas aktualitātēm.

Plkst.21:25 LTV1 tiešraidē sāksies rezultātu gaidīšana jeb vēlēšanu nakts programma "Izvēlies nākotni!".
Vēlēšanu nakts programmā būs diskusijas Latvijas Televīzijas studijā ar dažādu sabiedrības grupu pārstāvjiem par vēlēšanu nozīmi un partiju vai to apvienību piedāvājumu - ar ko īpašas 2017.gada pašvaldību vēlēšanas Latvijā? Plkst.22:00 tiks paziņoti vēlētāju aptaujas pie vēlēšanu iecirkņiem jeb tā saucamās "exit-poll" dati Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās - kāda bijusi vēlētāju izvēle un vai esošā vara mainīsies? Tāpat piedāvāsim pirmos komentārus no Rīgas mēra amata kandidātiem un partiju līderiem, kā arī LTV studijā kopā ar raidījuma vadītājiem notiks ekspertu diskusija. Ēterā tiks apkopoti arī viedokļi un komentāri sociālajos tīklos.

Vēlēšanu nakts programmā būs arī LTV Ziņu dienesta korespondentu tiešraides no Latvijas pilsētām - komentāri, viedokļi, vērtējumi. Ikviens varēs uzzināt, kā partijas sagaida vēlēšanu rezultātus - būs reportāžas un tiešraides no partiju birojiem un citām vēlēšanu rezultātu gaidīšanas vietām.

Tikmēr svētdien, 4.jūnijā, LTV1 ēterā plkst.9:00 būs stundu garš vēlēšanu ziņu speciālizlaidums, bet plkst.18:35 sāksies politiķu un ekspertu diskusija par vēlēšanu rezultātiem.

LTV7 4.jūnijā būs divi ziņu speciālizlaidumi krievu valodā, attiecīgi plkst.11:00 un 19:00.

Informējam, ka latvieši ārzemēs pašvaldību vēlēšanu norisei gandrīz pilnā apmērā varēs sekot līdzi arī mūsu interneta televīzijas kanālā www.visiemltv.lv.

Aicinām vēlēšanu dienā un vēlēšanu naktī būt kopā ar Latvijas Televīziju!