• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Latvijas Televīzija raidījumā "Mans maratons" tvers skrējēju un atbalstītāju emocijas lielajos skriešanas svētkos

 

Svētdien, 14.maijā, Latvijas Televīzija raidījuma “Mans maratons” tiešraidē piedāvās skatītājiem plašu ieskatu Lattelecom Rīgas maratona norisē. Maratonā piedalīsies arī Latvijas Televīzijas ētera personības ar īpaši spraigo sacensību starp Uģi Jokstu un Gundaru Rēderu, kā arī citi darbinieki, kurus varēs atpazīt pēc īpaša dizaina sporta krekliņiem.

“Mans maratons” četrām tiešraidēm varēs sekot līdzi LTV1 ēterā plkst.9:30; 10:30; 13:30 un 15:00. Vienā no maratona aizkulišu epicentriem, Doma laukumā, sportistus un atbalstītājus būs gatavi uzklausīt LTV ētera “sejas” Dagmāra Legante un Reinis Ošenieks.

Savukārt Latvijas Televīzijas ēterā un sociālajos tīklos aicināsim ikvienu dalīties iespaidos no maratona norises vietas, izmantojot mirkļbirkas "#MansMaratons" un "#LatvijasTelevizija".

“Maratonisti iedvesmo aktīvam dzīvesveidam, savukārt sabiedriskās televīzijas misija ir visiem spēkiem to atbalstīt un veicināt. Maratons pilsētā nenozīmē tikai sastrēgumus un īslaicīgas neērtības, tie pamatā ir lieli svētki. Mēs gribam tur būt klāt un parādīt tos citiem visdažādākajos formātos,” uzsver LTV Sporta redakcijas vadītājs Andris Ušackis.

Latvijas Televīzija skatītājiem ļaus ielūkoties maratona dalībnieku, viņu atbalstītāju, kā arī organizatoru sajūtās. Būsim klāt arī tā aizkulisēs, lai ikviens varētu pārliecināties, kāds darbs tiek ieguldīts šī grandiozā masu pasākuma organizēšanā.

Atsevišķs tiešraižu bloks būs veltīts notikumiem Lattelecom Rīgas maratona trasē, kad tversim skrējēju emocijas un atbalstītāju uzmundrinošos iedvesmas saucienus.

Piedāvāsim sarunas ar cilvēkiem, kurus var dēvēt par rūdītiem maratona “veterāniem”! Būsim gatavi uzklausīt viņu padomus un iedvesmas vārdus tiem, kuri vēl tikai plāno pievērsties šai sportiskajai nodarbei.

Neaizmirsīsim par jaunajiem censoņiem, kuri svētdien ar lepnumu varēs sacīt “Mans pirmais maratons!”, neatkarīgi no izvēlētās distances garuma un sasniegtā rezultāta. Atspoguļosim viņu prieka mirkļus, uzklausīsim viedokļus par sevis pārvarēšanu un nepieciešamo motivāciju, lai būtu starp tiem, kuros mājo sportisks un vesels gars.

Vēlam iedvesmojošu un sportisku svētdienu, esot kopā ar Latvijas Televīziju šajos skriešanas svētkos!