• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Latvijas Televīzija tiešraidē piedāvās "Dziesmu sirdij rodi Ventspilī. Amigo Dzintara dziesmu aptaujas finālu"

 

Sestdien, 1. jūlijā, plkst.21:25 LTV1 tiešraidē no Ventspils būs skatāms “Dziesmu sirdij rodi Ventspilī. Amigo Dzintara dziesmu aptaujas fināls”, kurā tiks noskaidrota 2016./17 gada sezonas iemīļotākā  dziesma.

Šī gada aptaujas  noslēgums būs īpaši interesants, jo finālā  nav iekļuvis  neviens no  „Amigo Dzintara dziesmu” iepriekšējo sezonu uzvarētājiem, bet uz skatuves Ventspilī satiksies vairākas grupas un  mākslinieki, kas aptaujā piedalās pirmo reizi. Kura dziesma iegūs sezonas iemīļotākās godu, balvā saņemot “Amigo” sarūpēto aptaujas uzvarētāju auto, - to tiešraidēs Latvijas Televīzijā un Latvijas Radio 2 lems skatītāji.

Aptaujas ceturtajā sezonā no 37 dziesmām Latvijas Televīzijas skatītāji un Latvijas Radio 2 klausītāji “Amigo Dzintara dziesmu” aptaujas finālam izvēlējušies deviņas dziesmas:

Ainars Bumbieris - “Lai burvji buras”
Zeļļi - “Tavs brīnums”
Rumbas kvartets - “Tur, kur Pērse čalo”
Lauku muzikanti - “Pirmoreiz”
Sestā jūdze - “Upe”
Santa Sāre - “Laimes putns”
Kantoris 04 - “Vēl viens vakars”
Normunds Zušs un “Dzeguzīte” - “Zeme laimīgā”
Riči Baltican - “Paldies Tev, draugs”.

Par to, lai “Amigo Dzintara dziesmu” aptaujā viss noritētu raiti, kā arī, lai viesi un aptaujas finālisti Ventspilī justos kā mājās, rūpēsies raidījuma “Latvijas sirdsdziesma” vadītāju duets – Velga Vītola un Guntis Skrastiņš.

“Amigo Dzintara dziesmu” aptaujas fināla koncerts Ventspilī norisināsies pirmo reizi, bet mūzikas cienītāju iemīļotākās dziesmas meklējumi Latvijas Televīzijas ēterā pārraidēs no Ventspils būs vērojami jau 14.gadu. Koncerta īpašo viesu vidū šoreiz arī šī gada jubilārs Žoržs Siksna.

Aptaujas fināla koncertā tiks pasniegta arī Ventspils pilsētas simpātijas balva, kuru nosaka pilsētas iedzīvotāji, balsojot par savu favorītu portālā www.ventspils.lv no 19. līdz 30.jūnijam.

Tiekamies Ventspilī vai tiešraidēs Latvijas Televīzijā un Latvijas Radio 2 jau 1.jūlijā plkst.21:25!

“Dziesmu sirdij rodi Ventspilī!”.