• Sestdiena, 2021. gada 23. janvāris
  • Vārda diena: Strauta, Grieta, Rebeka
  • Rīgā skaidrs, +3 °C, D vējš, 3,60m/s
LSM Bērnistaba

Latvijas Televīzijas erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” uzvarētāji viesojas pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa

 

LTV erudīcijas spēles “Gudrs,  vēl gudrāks” uzvarētāji un viņu skolotāji kopā ar raidījuma vadītājiem Valteru Frīdenbergu un Kasparu Ozoliņu viesojās pie spēles patrona - Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa.

Vizītes oficiālajā daļā jaunieši saņēma apsveikumus un laba vēlējumus, kā arī iespēju uzņemt foto kopā ar Valsts prezidentu. Neformālā pieņemšanas daļa noritēja, savstarpēji izvaicājot par spēli, par profesijas izvēli un pat par Saeimas vēlēšanām. Arī Raimonds Vējonis kā skolēns ir piedalījies LTV erudīcijas spēlē “Aicinām piedalīties”, tolaik televīzijas ēka vēl bija Āgenskalnā.

“Gadā, kad svinam mūsu valsts 100. dzimšanas dienu, jūs būsiet tie, kuri nākamajā simtgadē darīsiet ļoti daudz, lai stiprinātu mūsu valsti. Tādēļ vēlos novēlēt, lai jums pietiek spēka, krājiet zināšanas, apgūstiet jaunas prasmes, jo mūsu valstij ir vajadzīgi gudri, zinoši, mērķtiecīgi un neatlaidīgi jauni cilvēki,” tikšanās laikā uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents kā Latvijas Televīzijas erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” patrons ir arī būtisks, motivējošs un audzinošs faktors visai Latvijas skolu jaunatnei. “Pirms tikšanās mūsu uzvarētāji, daži nedaudz bailīgi, taču visi ar lielu pietāti vēro Valsts prezidenta rezidenci un jau daudz drošāki un lepnāki dodas mājup, jo visi mēs gaidām atzinību, uzmundrinājumu, sevišķi, ja to sirsnīgi saņemam no Valsts prezidenta,” norāda “Gudrs, vēl gudrāks” izpildproducente Irēne Gruzīte.

Tikšanās dalībnieki nonāca pie kopīgas atziņas, ka visi jaunieši ir jāmudina uzdrīkstēties un izmantot iespējas apliecināt savas zināšanas un erudīciju. Viesošanās apskatu varēs vērot erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” sezonas noslēguma raidījumā 25. maijā plkst. 19:05

LTV1. Paldies visiem, kuri bija kopā ar spēli  “Gudrs, vēl gudrāks” arī piektajā sezonā! Raibu un zinātkāru vasaru, un tiekamies jau rudenī!