• Ceturtdiena, 2020. gada 27. februāris
  • Vārda diena: Līva, Līvija, Andra
  • Rīgā +0.1°C, ZA vējš 0.4m/s, 743mm Hg, 87%
LSM Bērnistaba

LTV ēterā atgriežas franču situāciju komēdija „Izmisušie vecāki” - no 17. jūnija

 

Kādām jābūt attiecībām ģimenē? Kā vislabāk sadalīt lomas un pienākumus? Vai bērnu audzināšanā jāseko tradīcijām vai arī jācenšas izvairīties no iepriekšējo paaudžu pieļautajām kļūdām? Šiem patiesībā neatbildamajiem jautājumiem pievēršas asprātīgā un sirsnīgā franču komēdija „Izmisušie vecāki”, atklāti un ar humoru stāstot par dažādām ģimenes dzīves problēmām.  Seriāls LTV1 ēterā būs skatāms darbdienās no otrdienas līdz piektdienai pulksten 19.35 ar atkārtojumu nākamajā dienā pulksten 10.15.

Divas kaimiņos dzīvojošas ģimenes piekrīt iesaistīties kādā neparastā eksperimentā, lai pārbaudītu, kādas ir viņu ierastās bērnu audzināšanas metodes. Viņi piekrīt nepārtrauktai 24 stundu filmēšanas grupas klātbūtnei. Tas, ka abās ģimenēs bērnus audzina pilnīgi atšķirīgi, kļūst skaidrs pavisam drīz. Bulē ģimene seko laikmeta garam un uzskata, ka attiecībām starp vecākiem un bērniem jārisinās dialoga formā. Savukārt viņu kaimiņi Lepiki savus četrus bērnus audzina pēc stingras programmas. Tomēr problēmu netrūkst ne vienā, ne otrā ģimenē, smieklīgas un dramatiskas situācijas nomaina cita citu.

Seriāls, kas tūdaļ iekaroja skatītāju simpātijas Francijā, veidots komēdiju žanrā pazīstamajā pseido-dokumentalitātes stilā, ko dēvē par „mokumentāriju”. Kadrā notiekošais tiek tverts ar dokumentālajam kino raksturīgiem paņēmieniem – personāžu runu tieši kamerā, vērojuma nejaušību - , radot savdabīgu ticamības iespaidu, kas filmu padara tuvāku skatītājam, tādēļ - vēl komiskāku.

Desperate Parents / Fais pas ci, fais pas ca
Komēdijseriāls (42 sērijas)
Francija, 2011. 12+
Režisori Anne Džafferi, Tjerī Bizo
Lomās Izabella Želinasa, Bruno Salomons, Valērija Bonetona, Gijoms de Tonkedeks

 

Informāciju sagatavojusi
Ieva Viese
LTV filmu pašreklāmas redaktore