• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā mākoņains, -17 °C, A/ZA vējš, 2,55m/s
LSM Bērnistaba

LTV konkursa “Balss Pavēlnieks” ceturtais fināla koncerts

 

Tiks noskaidroti pēdējie trīs konkursa Laureātu koncerta dalībnieki

 

Svētdien, 22.novembrī, LTV1 ēterā pulksten 18:50 izskanēs pēdējais LTV bērnu un jauniešu konkursa “Balss Pavēlnieks” fināla koncerts, kurā uz skatuves kāps un par kristāla zizli cīnīsies desmit grupas vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Koncerta izskaņā žūrija nosauks trīs grupas, kuras nokļūs konkursa Laureātu koncertā.

 

“Balss Pavēlnieka” fināla koncerta lielo grupu izpildījumā dzirdēsim gan latviešu, gan pasaules popmūzikas pērles. Ceturtajā fināla koncertā uz skatuves kāps grupas “Rasa”, “Jūras akmentiņi”, “Gaismiņēnas”, “Viva”, “Tev un man”, duets Paula Dundere un Ričards Jēgers, “Nando”, “Noslēpums”, “Smile” un “Poppy”. Jauno talantu sniegumu vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs Latvijā populārie dziedātāji Aminata Savadogo un Jānis Stībelis un tekstu autors Guntars Račs.

 

Kopā ar dalībniekiem “uz viena viļņa” gan uz skatuves, gan aizkulisēs būs nepārspējamie raidījuma vadītāji un dalībnieku uzmundrinātāji Agnese Rakovska un Gints Grāvelis.

 

Bet jau nākamajā svētdienā, 29.novembrī, tiksimies “Balss Pavēlnieka” Laureātu koncerta tiešraidē, kurā uzstāsies visu četru finālu pirmo trīs vietu ieguvēji, kuri uz skatuves kāps kopā ar Latvijā populāriem mūziķiem. Tad savu “cīņu” uzsāksiet jūs, skatītāji, jo ar savu balsojumu noteiksiet, kurš šogad iegūs Skatītāju Simpātiju balvu.