• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā mākoņains, -17 °C, A/ZA vējš, 2,55m/s
LSM Bērnistaba

LTV konkursa “Balss Pavēlnieks” Laureātu koncerts ir klāt! Kurš būs skatītāju favorīts?

 

Šo svētdien, 29. novembrī pulksten 18:50 tiešraidē no Latvijas Televīzijas koncertstudijas tiks noskaidrots šī gada bērnu un jauniešu konkursa “Balss Pavēlnieks” Skatītāju Simpātiju ieguvējs. Laureātu koncertā dzirdēsim 12 priekšnesumus solistu un grupu izpildījumā. Viņiem uz skatuves pievienosies Latvijā zināmi mūziķi un dziedātāji. Uzvarētāju noteiksiet jūs, skatītāji!

No pirmā “Balss Pavēlnieka” fināla, kurā piedalījās solisti vecuma grupā no 5 līdz 11 gadiem, Laureātu koncertā iekļuva pirmo trīs vietu ieguvēji - ETĪNA EMĪLIJA SAULĪTE, EVERTS RIEKSTIŅŠ un ELIZABETE LUKAŠEVIČA. Laureātu koncertā visiem dalībniekiem uz skatuves pievienosies arī kāds Latvijā zināms mūziķis. Etīna Emīlija Saulīte uzstāsies kopā ar dziedātāju Gintu Krievkalnu, Everta Riekstiņa dziedājumu papildinās Ventspils Big Band, savukārt Elizabetei Lukaševičai uz “Balss Pavēlnieka” skatuves pievienosies Olga Rajecka.

Arī no otrā fināla “Balss Pavēlnieka” Laureātu koncertā ir tikušas trīs grupas “RE, RE!”, “KNĪPAS UN KANUĶI” un “NIANSE”. Meiteņu kvartetam “Re, re!” uz skatuves pievienosies Laima Jansone, “Knīpām un knauķiem” Andris Sējāns, bet grupai “Nianse” – Mārcis Judzis no grupas “Dzelzs vilks”.

No trešā fināla Laureātu koncertā iekļuva AMANDA GRĪNBERGA, KARLĪNA PRIEDĒNA un SAMANTA KABAKOVA. Amandai Grīmbergai muzikālo pavadījumu spēlēs Kaspars Zemītis, Karlīnai Priedēnai – čella trio “Melo M”, savukārt Samanta Kabakova vienosies kopīgā dziesmā ar dziedātāju Lieni Greifāni.

Ceturtajā “Balss Pavēlnieka” finālā pirmās trīs vietas ieguva grupas “NANDO”, “VIVA” un duets PAULA un RIČARDS. Arī viņiem uz skatuves pievienosies pazīstami Latvijas mūziķi. Grupai “Nando” pievienosies Edmunds Rasmanis no grupas “PeR”, grupai “Viva” – Markuss Riva, bet duets Paula un Ričards pārtaps trio, jo viņiem pievienosies dziedātāja Marta Ritova.

Pēc visu priekšnesumu noklausīšanās cīņu par savu favorītu uzsāksiet jūs, skatītāji, jo tiks atklāts balsojums, ar kura palīdzību tiks noteikts šī gada Skatītāju Simpātijas balvas ieguvējs. Nobalsot varēs, zvanot un tālruņa numuru 905011XX, pēdējo divu ciparu vietā liekot dalībnieka kārtas numuru. Cena par 1 zvanu – 0,14 eiro.

Kā allaž, kopā ar dalībniekiem “uz viena viļņa” gan uz skatuves, gan aizkulisēs būs lieliskie raidījuma vadītāji Agnese Rakovska un Gints Grāvelis.