• Pirmdiena, 2020. gada 26. oktobris
  • Vārda diena: Kaiva, Amanda, Amanta
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

LTV pārraide “Kurš nākamais? Valsts prezidenta kandidātu debates” – uzmanības centrā

 

Trešdien, 27.maijā, laikā no plkst. 21.20 – 23.08, kad LTV1 ēterā bija vērojama pārraide “Kurš nākamais? Valsts prezidenta kandidātu debates” LTV1 kanālu pēc provizoriskajiem datiem vēroja vidēji 118 tūkstoši televīzijas skatītāju, kas attiecīgajā laika periodā bija lielākā auditorija visu TV kanālu konkurencē, ar skatīšanās laika daļu 17%.

Valsts prezidenta  amata kandidāti: ZZS izvirzītais aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, Latvijas Reģionu savienības izvirzītais partijas līderis Mārtiņš Bondars, Nacionālās apvienības piedāvātais un citu frakciju deputātu atbalstītais Eiropas Tiesas tiesnesis Egils Levits un “Saskaņas” izvirzītais kandidāts Sergejs Dolgopolovs trešdien vakarā LTV tiešraides debatēs “Kurš nākamais” klāstīja savu nostāju drošības, ekonomikas, bēgļu un citos jautājumos.

Raidījuma laikā, kā arī ilgi pēc tam kandidātu vērtēšana un diskusijas par raidījumā aizskartajām tēmām turpinājās interneta vidē un sociālajos tīklos.

Latvijas Televīzijas kā sabiedriskā medija uzdevums ir skatītājus rosināt domāt, analizēt un vērtēt, kas arī tika izdarīts.

Dati: TNS, TV Metri, 27.05.2015