• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā mākoņains, -16 °C, DA vējš, 1,54m/s
LSM Bērnistaba

LTV raidījums “Saknes debesīs” rudens sezonu sāks ar jaunu vadītāju

 

Svētdien, 16. augustā, pēc vasaras pārtraukuma LTV1 ēterā atgriežas raidījums par reliģijas un ētikas jautājumiem “Saknes debesīs”. Jaunajā sezonā raidījuma vadītāja krēslā redzēsim Mārtiņu Staķi.

Līdz šim Mārtiņš bijis pazīstams kā kafijas tirgotājs un īpašnieks vairākām kafijas cienītāju iemīļotām kafejnīcām Rīgā. Viņš ir viens no kora “Pa Saulei” dibinātājiem un dalībniekiem, nesen kļuvis arī par Studentu bataljona Zemessargu. Jau vairāk kā 10 gadus Mārtiņš par savu sauc Rīgas Vecās Ģertrūdes luterāņu draudzi, kuras darbībā aktīvi iesaistījies arī pats. Mārtiņš Staķis darbojas arī Latvijas Alfa kursu padomē, caur ko ieguvis paziņas arī daudzās citās draudzēs un konfesijās.

Tāpat kā līdz šim, raidījums turpinās rādīt to, kam tic cilvēki Latvijā šodien, izaicinot ikvienu skatītāju pajautāt sev - kas ir tas, kam ticu es? Raidījums pēta garīgo, reliģisko un ētisko dimensiju Latvijas sabiedrībā, iedziļinās ticības ikdienas izpausmēs un reliģisko konfesiju tradīcijās, palielinot sabiedrības izpratni par tām un cieņu pret Latvijas reliģisko daudzveidību.

Arī rudens sezonā ikvienā raidījumā būs iespējams tikties ar pieaicinātajiem ekspertiem un garīgām autoritātēm raidījuma studijā, kā arī iepazīt tuvāk interesantas personības mūsu vidū raidījuma video portretos.

Raidījumu veido producentu grupa “HansaMedia”, tā producente ir Gundega Tabaka. Raidījuma režisore - Daina Rašenbauma, redaktore - Sendija Burka-Šaicanova.

Sākot ar 16. augustu, raidījums “Saknes debesīs” skatāms LTV1 ēterā katru svētdienu pulksten 13.00. Visu raidījumu arhīvs pieejams arī LTV/LSM interneta vietnē: ltv.lsm.lv/lv/dokumentalie/saknes-debesiis. Raidījuma veidotāji aicina skatītājus sekot raidījumam arī sociālajos tīklos Facebook un Twitter - gan iesaistoties diskusijās par raidījumos aplūkotajiem tematiem, gan ierosinot skatītājiem svarīgu jautājumu apspriešanu raidījumā.

Ielūdzam mediju pārstāvjus uz tikšanos ar raidījuma veidotājiem un LTV pārstāvjiem otrdien, 18. augustā pl. 13.00 producentu grupas “HansaMedia” telpās! Tikšanās laikā pārrunāsim raidījuma līdzšinējo veikumu, ielūkosimies tā nākotnes plānos, kā arī varēsim iepazīties ar raidījuma jauno vadītāju Mārtiņu Staķi.