• Pirmdiena, 2020. gada 21. septembris
  • Vārda diena: Matīss, Modris, Mariss
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

LTV1 – Igo koncertprogramma “Dzīve bez apstājas”

 

Sestdien, 29.novembrī pulksten 21:25, LTV1 ēterā skatītājiem būs iespēja noskatīties dziedātāja Igo koncertu “Dzīve bez apstājas. Koncerta ieraksts veikts šī gada oktobrī Latgales vēstniecībā “GORS” Rēzeknē.

Koncertprogrammā iekļautas kompozīcijas, kas īpaši akcentē Igo Fomina vokālos duetus ar citiem skatuves māksliniekiem. Kopā ar Igo uzstāsies Aija Vītola, Antra Stafecka, Ivo Fomins un Artis Dvarionas, diriģents Ints Teterovskis, koris “Balsis”, kā arī deju grupa “Dzirnas”.

Koncertā mīsies džeza, blūza, regeja, spāņu flamenko, Latīņamerikas bossa-nova un akustiskā roka mūzika. Igo uzaicinātais spēcīgais mūziķu sastāvs brīvi ievīs kopējos aranžējumos arī roku un akadēmisko mūziku. Muzikālo daļu papildinās deju grupas “Dzirnas” priekšnesumi, kuru horeogrāfiju veidojis Agris Daņiļevičs. Koris “Balsis” kopā ar diriģentu Intu Teterovski piešķirs koncertam daudzbalsīgu spēku un kopdziedāšanas prieku.

Dziesmu aranžējumi tika veidoti noskaņām un kontrastiem bagātai koncerta akustiskajai versijai. Labi pazīstamas un retāk dzirdētās dziesmas koncertā iegūs vēl nedzirdētu skanējumu, pateicoties Aivara Hermaņa un Kaspara Zemīšā spēlētajām akustiskajām ģitārām. Viņiem pievienosies arī čellists Raimonds Macats, sitamo un taustiņinstrumentu spēlētāji Kaspars Kurdeko un Juris Kristons.