• Pirmdiena, 2020. gada 1. jūnijs
  • Vārda diena: Mairita, Bernedīne, Biruta
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 767mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

LTV1 ēterā īpaša Maestro Raimonda Paula jubilejas programma

 

Janvāris ir Maestro Raimonda Paula 80. jubilejas mēnesis. No 10. līdz 12. janvārim Latvijas Televīzija dāvina īpašu programmu saviem skatītājiem un pašam Maestro – melodiju karuseli koncertu pirmizrādēs un atklātu sarunu ar komponistu “Nacionālo dārgumu” portretraidījumā.

Svētdien, 10. janvārī, pulksten 21:25, Raimonda Paula un LNSO jaungada koncertā Maestro skatītājus aicina doties ceļojumā laikā. Dzirdēsim kā skan Maestro jaunības dienu iedvesma, viņa pirmās dziesmas un pazīstamākās melodijas. Koncertā izskanēs virkne populāru Paula melodiju vecās un jaunās skaņās. Koncerta pirmajā daļā skanēs Amerikas 20. gadsimta pirmās puses mūzika, kas lielā mērā veidojusi Paula muzikālos pirmsākumus, savukārt otrajā daļā dzirdēsim melodijas, kuras tapušas 60.–70. gados.

Savukārt 12. janvārī, Maestro astoņdesmitajā dzimšanas dienā, Latvijas Televīzija īpašā “Nacionālo dārgumu” portretraidījumā pulksten 19:30 skatītājiem piedāvā atklātu sarunu ar Raimondu Paulu. Jubilejas gaidās Raimonds Pauls izdevis arī kādu īpašu mūzikas disku – “Veltījums”, kurā iekļauti populāru Maestro dziesmu klavierpārlikumi autora atskaņojumā. Tie veltīti viņa dzīvē īpašiem cilvēkiem. Raidījumā ieklausīsimies “Veltījumā” un Raimonda Paula pārdomās par dzīvi, mūziku un saviem īpašajiem cilvēkiem.

Vakarā, pulksten 21:25, LTV1 skatītājus sagaidīs burvīgas melodijas un īpašs muzikāls pārsteigums Raimonda Paula un kolorītās Agneses Rakovskas koncertā “Neaizmirsti mani”. Tajā izskanēs kompozīcijas pilnīgi jaunā interpretācijā, tomēr atpazīstamas no Raimonda Paula piecdesmitajos un vēlākos gados radītajām un populārajām dziesmām.