• Otrdiena, 2020. gada 22. septembris
  • Vārda diena: Maigurs, Mārica, Māris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

LTV7 demonstrēs dokumentālu programmu ar stāstiem no visas pasaules

 

No 7.marta LTV7 piektdienu vakaros demonstrēs „Deutsche Welle” žurnālu „Pasaules stāsti”, kam šogad pievienojusies arī Latvijas Televīzija (LTV). Arvien augošais „Pasaules stāstu” tīkls skatītājiem visā pasaulē piedāvās LTV veidotos sižetus, un LTV7 auditorijai būs iespēja vērot nozīmīgākos un neparastākos sižetus par notikumiem visa pasaulē. Pirmais raidījums LTV7 ēterā jau piektdien, 7. martā, pulksten 23.30.

Starptautiskajā projektā “Pasaules stāsti” iesaistītas vairāk nekā septiņdesmit televīzijas piecdesmit valstīs visā pasaulē. Šajā programmā žurnālisti sniedz interesantākos sižetus par notikumiem un cilvēkiem savā valstī. No amatniekiem ar senām un retām profesijām līdz jaunākajām tehnoloģijām saules enerģijas izmantošanai, no pretterorisma vienību apmācībām līdz tendencēm tūrismā – „Pasaules stāsti” ļauj ieraudzīt notikumus dažādos kontinentos no vietējo reportieru zinošā skatupunkta.

Vairāk informācijas un videoklips: http://www.ltv.lv/lv/raksts/07.03.2014-arii-latvijas-televiizija-ir-pievienojusies-arvien-augoshajam-pa.id25539/