• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā skaidrs, -14 °C, A vējš, 2,06m/s
LSM Bērnistaba

LV jaunatklāšanas raidījums “TE!” noslēdz savu 6. sezonu

 

Ceturtdien, 16. aprīlī pulksten 21:15, LTV1 ēterā būs skatāma LV jaunatklāšanas raidījuma “TE!” pavasara sezonas noslēdzošā sērija. Tajā vienkopus tiksies visi raidījuma vadītāji.

“TE!” pavasara sezonas pēdējā sērijā Gustavs ar Martu sūtīs vēstules no Liepājas ar pasta baložiem un satiks vietējos entuziastus, kas turpina Latvijā uzturēt šo seno tradīciju. Lielpilsētas inspektorīte Māra šifrēs Vecrīgas namu simbolus un dosies iepazīt senāko tirdzniecības vietu Rīgā. Darītājs Māris pievērsīsies pavasara stādīšanas darbiem – Strenčos no ziemas miega modinās miljoniem saldētu egļu stādu, kuri vēlāk savas saknes dzīs Latvijas zemē, un noskaidros, kā izaudzēt pavasari uz istabas palodzes. Savukārt Pauls šīs sezonas pēdējā braucienā izgudros un testēs jaunu Latvijas iepazīšanas rotaļu.

Skatītājus raidījums “TE!” priecē jau 6. sezonu. Šogad tas saņēmis vairākus prestižus apbalvojumus: galveno balvu “GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2014” nominācijā – Tūrisma žurnālists un NEPL Padomes ieviesto “Celmlauža balvu 2014” par radošu inovāciju Latvijas elektronisko plašsaziņas līdzekļu darbības jomā. Jau rudenī “TE!” atgriezīsies pilnā sastāvā ar 7. sezonu, bet līdz tam raidījuma veidotāji aicina turpināt apceļot un jaunatklāt Latviju, kā arī iekļaut savās tūrisma takās slēpņotā grābeklīša vietas, jo “TE!” grābeklīša meklēšanas akcija turpināsies visa gada garumā un vasarā iesūtītās bildes tiks iekļautas jaunās sezonas raidījumos.

“TE!” veido “VFS Films”, Latvijas vides aizsardzības fonds, DNB pensiju plāni, Latvijas valsts meži un Latvijas Televīzija, lai apzinātu un atspoguļotu vietējās vērtības un masveidā popularizētu vietējo tūristu ceļošanu visās gada sezonās.